The Forest žaidimas

the forest zaidimas

The Forest – tai pirmojo asmens bei atviro pasaulio išgyvenimo žaidimas, kurio išankstinė versija praėjusį mėnesį pradžiugino kompiuterių naudotojus. Šį kūrinį į pasaulį paleido kompanija Ednight, kuri garsi… Na, daugiau ji niekuo negarsi, nes yra išleidusi tik šį žaidimą.

Po „The Forest“ atnaujinimo gerų žinių sulaukė ir virtualios realybės mėgėjai – šis šedevras nuo šiol suderinamas ir su HTC VIVE bei Oculus Rift akiniais.

Integruotas VR modelis pilnai funkcionuoja – tikrai nebus taip, jog gausite tik vieną misiją. Su virtualios realybės akiniais galėsite pereiti visą žaidimą, tiesiog vaizdą matysite ne kompiuterio ekrane, o tarsi savo akimis.

Žudysite ir kirsite medžius

Išgyvenimo žaidime galėsite laisvai tyrinėti pasaulį, kontaktuoti su įvairiais daiktais, šaudyti iš lanko, mėtyti bombas ar Molotovo kokteilius bei kirsti medžius. Pripažinkime, jog visa tai skamba tikrai neblogai.

The Forest virtualios realybės žaidimas

Tiesa, reikia paminėti, jog žaidime kol kas gali pasitaikyti įvairių klaidų. Apie tai užsiminė patys kūrėjai, pirštu baksnoję į tai, jog tai tik išankstinė versija, o ne pilnai funkcionuojantis produktas.

The Forest įsikūnysite į žmogų, kuris vienintelis išgyveno lėktuvo avariją. Atsidursite paslaptingame, laukiniame miške, kažkur britų Kolumbijoje. Labai greitai suprasite, jog patekote į ne itin svetingą aplinką – ant medžių matysite kraują bei kanibalizmo požymius. Po truputį pradėsite mastyti, kaip išgyventi.

The Forest kompiuterių versija palaiko ir žaidimo tinkle rėžimą, tačiau VR naudotojai bent jau kol kas šios funkcijos neturės.

Žaidimas „Steam“ platformoje šiuo metu kainuoja 17 eurų. Jį galite atsisiųsti čia – The Forest žaidimas.

Kūrinys turi visus šansus tapti virtualios realybės hitu. The Forest yra palyginti nebrangus, laisvo pasaulio bei įdomus. Šiuo metu net 90 procentų žmonių žaidimą vertina puikiai, o tai nuostabus pasiekimas išankstinei versijai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *