The Walker žaidimas

The Walker žaidimas

The Walker – tai šiandien ant PSVR platformos pasirodęs žaidimas, kuriame jūsų viena ranka bus užimta ginklais ir jų panaudojimu, o kita – stebuklingais kiniškais talismanais. Maišydami šiuos du dalykus, turėsite išgyventi baisiose, zombių pilnose Šanchajaus gatvėse.

Tiesa, kol kas žaidimas prieinamas tik amerikiečiams – Europos versija pasirodys liepos 6 dieną, taigi laukti liko visai nedaug. Kūrinį sukūrė kinų kompanija Haymaker, kuri tituluojama kaip perspektyviausia Azijos žaidimų gamintoja.

Tuo tarpu The Walker yra tradicinė zombių šaudyklė. Apsidairę suprasite, jog esate vienintelis likęs sveiko proto žmogus, o link jūsų grėsmingai artėja smegenų rijikai. Neturėsite kitos išeities, kaip čiupti į rankas pistoletą arba naudotis magiškais stebuklais – kiniškais talismanais arba magišku zombius žudančiu kardu.

Magijos pagalba, lyg koks Sub-Zero galėsite užšaldyti zombius ir tuomet be jokio pasipriešinimo juos sunaikinti. Tai ne tik skamba smagiai, tai ir yra velniškai įdomu!

Pats žaidimo modelis paremtas lygiais. Išvalysite vieną plotą nuo smegengraužių ir būsite teleportuotas į kitą. Visa tai bus paįvairinta ir šiokiu tokiu istorijos siužetu. Tuo tarpu kai pereisite visą žaidimą, galėsite pramogauti Challenge ar Rampage rėžime.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *