They Suspect Nothing žaidimas

They Suspect Nothing žaidimas

Oculus Go atsiradimas daug naujų žmonių paskatino pradėti mėgautis virtualios realybės pramogomis. Tai gana nedaug kainuojantis prietaisas, užtikrinantis gana įdomias pramogas.

Tiesą sakant, dauguma Oculus Go žaidimų yra Gear VR telefoninių akinių perdirbiniai ir sunku surasti kažką tikrai gero. Tam esame mes! VRNaujienos.lt ir toliau rašys apie šiai platformai skirtus žaidimus ir padės jums apsispręsti, ar verta už kūrinius mokėti pinigus.

Šį kartą mūsų radare atsidūrė Didžiosios Britanijos kompanija Coatsink bei jų kūrinys apie futuristinį pasaulį – They Suspect Nothing.

Apie ką tai?

Jeigu esate akyli šios svetainės skaitytojai (juk esate, taip?), tai tikrai atsimenate mūsų parašytą apžvalgą apie kitą Oculus Go žaidimą, kuris vadinosi Virtual Virtual Reality. Jei primiršote, apie tai daugiau galite paskaityti čia – Virtual Virtual Reality apžvalga: Vienas geriausių Oculus Go žaidimų.

Apie buvusią apžvalgą užsiminėme ne veltui – tai labai, tiesiog velniškai panašūs kūriniai. Žinoma, juose darysite skirtingus dalykus, tačiau patys griaučiai lieka tie patys. Jūs, žmogus, patenkate į futuristinį pasaulį, kuriame viešpatauja robotai, niekinantys buvusius žemės gyventojus – žmones.

They Suspect Nothing kūrinyje būsite paskutiniuoju žmogumi žemėje ir jums kažkaip pavyks infiltruotis robotų pasaulyje. Tiesa, jog taptumėte „tikru“ robotu, jums teks atlikti daugybę testų. Robotai nori įsitikinti, ar jūs tikrai ne žmogus! Pilotuosite droną, dirbsite su kranu, darysite operacijas, reguliuosite eismą ir t.t. Teks paplušėti!

Žaidime iš viso yra penkios arenos, kiekviena jų turi savą, charizmatišką instruktorių, kuris jums ir dalins užduotis. Būtent instruktoriai ir lems jūsų likimą. Tačiau atsipalaiduokite – They suspect nothing!

They Suspect Nothing žaidimo varikliukas

They Suspect Nothing žaidimas

Šioje skiltyje iš karto norisi pagirti kūrėjus – nieko nėra geriau nei žaisti su Oculus Go ir jausti, jog žaidimas buvo kurtas galvojant būtent apie šiuos akinius! Išnaudotos praktiškai visos akinių galimybės – interakcija su objektais, galvos linkčiojimais arba purtymais galima pritarti robotams arba ne. Jautiesi veiksme, o ne šalia jo.

Aplinka taip pat sukurta nuostabiai, o viskas perskiesta geru žiupsneliu humoro. Tarkime tarp misijų visada galima šiek tiek pabendrauti su robotu ir apžiūrėti jo aplinką, dažnai sulaukiant įdomių, komiškų atsakymų. Tarkime apžiūrinėdami knygas sužinosite, jog yra tokių kūrinių kaip „I Human“ (nieko neprimena?), o kitame kambaryje rasite pelėkautus su sūriu, skirtus žmonėms.

Toks sąveikavimas su aplinka išties džiugina. Pats žaidimas nėra ilgas – viso 20 misijų, o prie vienos užtruksite viso labo 4-8 minutes. Na, nebent vėliau nuspręsite viską kartoti ant sunkesnio lygio. Tačiau tai tik pagrindinis takelis – daugybę laiko galima praleisti vien tyrinėjant aplinką, ieškant kūrėjų paslėptų velykinių kiaušinių bei smagių juokelių.

Galima pasidžiaugti ir tuo, jog misijos labai įvairios ir neprimena viena kitos. Per 20 naujų patirčių jums teks daryti pačius įvairiausius dalykus – operuoti, būti šnipu, valytoju, ekologu ir t.t. Garantuojame, jog žaidimas neatsibos ir netgi supyksite, kai Oculus Go išsikraus ir They Suspect Nothing išsikraus (kalba patirtis).

Žaidimo kūrėjus galima pagirti ir už gerą techninį darbą – per kelias valandas žaidimo, kūrinys nei karto nebuvo nei užlūžęs, nei užstrigęs. Lyginant su konkurentais, tai labai sveikintinas ir geras dalykas.

Kas man patiko

  • Interaktyvumas
  • Nenuobodžios misijos
  • Geras humoras
  • Nukrypimai nuo siužetinės linijos
  • Labai gera grafika
  • Įsitraukimas

Kas man nepatiko

  • Gana nuobodus garso takelis
  • Trumpa žaidimo trukmė
  • Norėjosi daugiau istorijos

They Suspect Nothing verdiktas

Nėra taip, jog šis žaidimas neturėtų trūkumų – norėtųsi, jog būtų geriau papasakota priešistorė ar pati istorija, norėtųsi ir ilgesnio žaidimo laiko. Tačiau tai gana neryškūs minusai, kuriuos atsveria pliusai.

Nusipirkę They Suspect Nothing gautumėte vieną geriausių rinkoje esančių Oculus Go žaidimų. Jis sukurtas būtent šiems akiniams, tad gerai apgalvota daugybė smulkmenų, todėl tikrai puikiai praleisite laiką ir suprasite, jog autonomiški virtualūs akiniai turi gražią ateitį.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *