Titan Arena žaidimas

Titan Arena žaidimas

Ar atsimenate legendinį žaidimą God of War? Du buvę šios kompanijos darbuotojai įkūrė nuosavą firmą Lightbound Studios ir šiuo metu kuria itin daug žadantį virtualios realybės žaidimą Titan Arena.

Žaidime būsite perkelti į areną ir kaip ir teigia kūrinio pavadinimas – įsikūnysite į titaną ir įvairiausiais ginklais kausitės prieš tokius pat milžinus.

Virtualioje realybėje didžiausia bėda yra vaikščiojimas, tačiau Titan Arena pasiryžę šią problemą kažkaip išspręsti. Galėsite vaikščioti, sėlinti, ropoti ar net karstytis ir neturėtumėte patirti su VR susijusių negalavimų.

Bent jau dabartinėje versijoje, kiekvienas milžinas bus apdovanotas trimis ginklais, kurių pagalba galės bandyti nukauti kitus titanus bei mažus jų padėjėjus. Gausite kulkosvaidį, lazerinį ginklą bei mini robotų numušėją.

Pasak kūrėjų, žaidimas bus išleistas Oculus Rift, HTC Vive bei Windows Mixed Reality šeimoms, o pasirodyti turėtų 2019 metų pradžioje.

O dabar apie intriguojantį straipsnio pavadinimą. Juo nesiekėme susirinkti clickus – išties prie sėkmės galite prisidėti tik jūs. Kūrėjai vykdo Kickstarter kompaniją ir jai pasibaigus nesėkmingai, vargu ar kūrinys išvys dienos šviesą.

Titan Arena tikslas yra gauti 30 000 JAV dolerių. Šiuo metu surinkta dar tik dešimtadalis šios sumos, o parama priimama dar 27 dienas, tad viskas gali baigtis sėkmingai. Norėdami įsigyti būsimo žaidimo Steam raktą, išleistumėte tik 17 dolerių.

https://www.youtube.com/watch?v=qjBQBGx9btM

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *