Trivver VR reklamų įrankis
Trivver VR reklamų įrankis
Trivver.com nuotrauka

Marketingo specialistai puikiai supranta, jog dabartinės reklamos nėra įdomios. Tačiau visai kas kita būtų, jeigu su papildytos realybės (AR) pagalba reklamos taptų interaktyvios – būtų galima keisti jų dydžius, pažiūrėti prekių 3D maketus ir panašiai.

Pastaruoju metu vis daugėja įrankių, siūlančių būtent VR bei AR reklamos prieigą. Vienas tokių – Trivver, kuris norėdamas sukurti geresnį produktą į rinką paleis 200 000 000 TRVR monetų. Akivaizdu, jog tai yra ICO, nors pati kompanija tai vadina „monetų išpardavimu“.

„Trivver“ gautas lėšas panaudos produkto kūrimui, reklamavimui bei pritaikymui prie šiuolaikinių technologijų. Savo ruožtu, monetas nusipirkę žmonės tikėsis jų augimo, tačiau kriptovaliutų rinka negailestinga ir kainų šuolius sunku supaisyti.

 

Kompanija patikėjo „Cannon“

„Mes tikime labai plačiu mišriosios realybės panaudojimo diapazonu. Mėgaujamės kurdami produktą, kuris nutiestų tiltą tarp kompanijų ir vartotojų. Žmogui ne tas pats, ar pamatyti lyg tikrą prekės 3D modelį ir jį pasibandyti pas save namuose, ar žiūrėti tradicines reklamines nuotraukas“, – pasakojo „Trivver“ vadovas Joel LaMontagne.

Trivver jau paleido beta programėlę, kuria susidomėjo tokie gigantai kaip „WayFair“ bei „Cannon“, o tai jau šį tą reiškia.

Jeigu nuspręsite įsigyti TRVR monetų, tai galite padaryti čia – monetos pirkimas. Mažiausiai galite pirkti už 0.3 Ethereum kriptovaliutos. TRVR vertė šiuo metu yra tokia – 1ETH=750TRVR.

Blockchain ir VR vis dažniau randa bendrų taškų. Apie tai jau rašėme šiuose straipsniuose:

Papildytos realybės žaidime galėsite užsidirbti pinigų
„Blockchain“ ir VR – kokių bendrų produktų turi šios technologijos?

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *