Troveris iš žaidimo

Trover zaidimas

Vienas iš Riko ir Morčio serialo kūrėjų Justin Roiland yra įkūręs žaidimų studiją Squanch Games, kuri jau kitais metais išleis keistą, bet tikrai laukiamą virtualios realybės žaidimą Trover Saves the Universe. Kūrėjas nenukryps nuo savo žanro – tai bus neįprastas, bet įspūdingas darbas.

Kūrinys pirmą kartą pristatytas garsiojoje E3 žaidimų parodoje. Vos tik pirmiesiems žmonėms pabandžius jį pažaisti, salėje nuvilnijo juoko bangos, kas savaime pranašauja sėkmingą projektą.

Trover Saves the Universe – tai komedijos žanro žaidimas, kuriame valdysite labai keistai atrodantį pagrindinį herojų Troverį, su juo keliausite per pasaulį, kuris galėjo gimti tik tokio žmogaus kaip Justin Roiland vaizduotėje.

Dėmesio vertas vien pagrindinis herojus. Troveris yra PSVR pultelio formos, o jo visas kūnas violetinis. Dar viena keista šio dešriuko vieta – akys. Ant dviejų jo akių yra dar dvi akys. Tai tarsi du skirtingi veidai ant Troverio akių. Kūdikių akytės ant akių. Kodėl? Tokį klausimą žaisdami šį kūrinį sau užduosite labai dažnai.

Troveris iš žaidimo

Rankoje laikydami PSVR pultą, kartu su Troveriu atsidursite labai keistoje saloje. Galbūt per dažnai vartojame žodį keistas, tačiau pažaidus Trover Saves the Universe kito žodžio tiesiog nebemokėsite. Taigi atsidursite laisvame pasaulyje, kuriame galėsite vaikščioti kur tik įsinorėsite.

Keisti keisto pasaulio keistumai

Žaidime yra ne tik laisvas pasaulis, bet ir įdomiai sudėliota istorija. Ponas Troveris su erdvėlaiviu atskrido ne šiaip sau, o ieškodamas labai svarbaus kristalo, kurio jam reikia dėl velniai žino kokių priežasčių. Norėdami tą daikčiuką rasti, turėsite kilti lygiais aukštyn, o tai jums padės padaryti šviesos kardas, lengvai skrodžiantis priešininkus. WTF? Kodėl šviesos kardas?! O kodėl ne?

Trover žaidimas

Trover Saves the Universe yra pristatomas kaip galvosūkių žaidimas, tačiau turbūt ne visai to tikėtumėtės iš šio žanro kūrinių. Tarkime vienoje misijoje reikėjo sugalvoti, kaip apeiti praėjimą blokuojančias duris. Po įvairiausių nesėkmingų bandymų buvo pamėginta tiesiog jas išdaužti. Vuolia!

Sqaunch Games tikina, jog istorijos rėžimą ketina ištempti iki keturių valandų, kas būtų gana neblogas rezultatas žinant, jog tame beprotiškame pasaulyje ir taip bus ką veikti. Kūrinys 2019 metais pasieks Playstation ir PSVR platformas, apie kitus akinius, bet jau kol kas, neskelbiama.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *