Vacation Simulator žaidimo nuotrauka

Vacation Simulator žaidimo nuotrauka

Austine įsikūrę žaidimų kūrėjai „Owlchemy Labs“ 2016 metais sudrebino  VR pasaulį išleisdami kūrinį „Job Simulator“. Neįtikėtinai smagus žaidimas iš karto tapo hitu ir buvo vertinamas kaip vienas pirmų produktų, kuris suteikia pilną virtualios realybės pramogą.

Praėjus dviems metams nuo sėkmės kompanija paskelbė apie naują panašaus žanro žaidimą – „Vacation Simulator“. Čia iš ofiso kraustysitės į saulėtus paplūdimius ir mėgausitės virtualiomis smagiomis pramogomis. Pirmojo žaidimo sėkmė automatiškai užkėlė lūkesčių kartelę naujajam.

„Po ilgų apmąstymų kaip veikia pasaulis priėjome išvadą, jog pirmiausia eina darbas, o po to – atostogos. Todėl ir naujame žaidime galėsite pajusti atostogas, atsipalaiduoti ar net įdegti saulutėje. Visa tai galėsite patirti neribotų galimybių Atostogų saloje“, – rašome oficialiame „Owlchemy“ pranešime.

Visiška veiksmų laisvė

Vacation Simulator žaidimas

Šioje nuostabioje saloje jus apsups robotai, kurie darys viską, jog jums būtų taip linksma, kaip tik matematiškai įmanoma. Galėsite kepti ir valgyti įvairius dalykus, taip pat mėtyti juos į visuomet ramiais išliekančius robotus. Bus galimybė siausti vandenyje Kai nusibos tuščiai leisti laiką, galėsite vykdyti misijas, tarkime vienam laivui padėti rasti saloje išsibarsčiusius jūros sutvėrimus.

Vacation Simulatro žaidimo judantis paveikslėlis

Iš tiesų vykdant misijas yra atrakinamos kitos galimos pramogos. Pavyzdžiui atlikus prieplaukos instruktoriaus pateiktas užduotis, suteikiama galimybė gauti nardymo certifikatą. Jo pagalba galėsite nardyti neįtikėtino grožio vandenynuose.

Panašu, jog „Owlchemy Labs“ vėl sukūrė produktą, kurį pamils milijonai žmonių. Neįtikėtinos pramogos, visiškai laisvas pasaulis, misijos ir t.t. Visa tai perkošta gera doze humoro ir išskirtinumu – kompanija turi savo stilių, kurį žaidėjai pažįsta ir dievina.

Kol kas tiksli žaidimo išleidimo data neskelbiama, tačiau žinoma, kad juo mėgautis galės HTC, „Oculus“ bei PSVR turėtojai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *