Varjo virtualūs akiniai

Šiandien kompanija Varjo paskelbė išleidžianti savus virtualius akinius, apie kuriuos jau seniai skrajojo gandai. Tai bus produktas, turintis fantastišką ekraną, kartais tikrai leisiantį suabejoti, ar esate tikrame, ar virtualiame pasaulyje.

VR akiniai vadinsis Varjo VR-1, o labiausiai stebina ne jų specifikacijos, bet kaina, kuri sieks 6000 JAV dolerių, o dar po 1000 per metus teks atseikėti už klientų aptarnavimą.

Jeigu valgėte, pamatę kainą tikriausiai paspringote kąsniu, tačiau privalote suprasti, jog tai nėra žaisliukas, skirtas žaisti Beat Saber. Tai akiniai, skirti verslo segmentui – mokymams, inžinerijai, simuliacijoms ir kitiems atvejams.

Varjo akinių gamyboje panaudojo įdomią technologiją – yra sekamos jūsų akys ir būtent ten, kur jos žiūri, ekranas labiausiai koncentruojamas. Tiksliau du ekranai, kadangi kiekviena akis turi po atskirą. Tačiau geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą paskaityti – tik pažiūrėkite, koks skirtumas tarp Varjo bei garsiųjų Vive Pro!

Varjo ir Vive Pro virtualių akinių palyginimas

Vienam matymo lauko laipsniui teks net 60 pikselių tankis, tai neįtikėtinas skaičius, dvidešimt kartų lenkiantis artimiausius konkurentus. Na, bent jau taip skelbia Varjo.

Kol jūsų akis fokusuosis į tam tikrą vietą ir ją matys preciziškai tiksliai, gerai atrodys ir kiek atitolusi aplinka, kadangi prietaisas apginkluotas 1,440 × 1,600 rezoliucijos ekranu.

Varjo virtualūs akiniai galingi

VR-1 akinių matymo laukas – 87 laipsniai. Pats skaičius nusileidžia beveik visiems konkurentams, tačiau OLED ekranai ir žvilgsnio fokusavimo funkcija leis jums tai lengvai pamiršti. Virtualūs akiniai pasižymi ir 90Hz atnaujinimo dažniu – tai gana tradicinis skaičius VR prietaisams.

Naujasis Varjo produktas pardavinėjamas JAV, Honkonge bei Europoje. Kaip jau minėjome, už jį turėsite pakloti 6000 dolerių ir kasmet mokėti dar po 1000. Tačiau užsisakius akinius, jums nereikės mokėti už siuntimą.

Tai visiškai verslo segmentui skirtas prietaisas – neturėdamas įmonės jūs net negalėsite šių virtualių akinių įsigyti.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *