Verizon papildytos realybės pamokos

verizon papildyta realybe

Verizon – tai viena didžiausių JAV telekomunikacijų bendrovių. Įmonė nusprendė nestovėti vienoje vietoje ir šiuolaikiškai pažiūrėjo į išmanias technologijas. Skelbiama, jog Verizon darbuotojus apmokys papildytos realybės pagalba.

AR technologija bus panaudota FiOS paslaugų diegėjams. Tai reiškia, jog papildytos realybės simuliacijoje darbuotojas susidurs su televizijos, interneto bei telefonijos kabeliai bei technologijomis.

Verizon jau anksčiau treniravo kitus savo darbuotojus, pasitelkę Oculus Rift virtualius akinius. Tuo tarpu šį kartą inžinieriai bus apginkluoti AR įranga bei 360 laipsnių video technologija.

AR išbandė 4600 darbuotojų

Kompanijos Niujorko padalinio viceprezidentas Joseph Beasley patikino, jog naują mokymosi programą jau išbandė net 4600 inžinierių ir tai dar toli gražu nėra pabaiga, kadangi patirtį norima perkelti ir į kitus padalinius. Akivaizdu, jog firma taip gali ir sutaupyti, nes fiziniai apmokymai atsieina brangiau tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu.

Pati Arizon kompanija turi išsikėlusi labai aiškius AR mokymosi programos tikslus.

  • Išlaidų sumažinimas
  • Spartesnis mokymasis
  • Galimybė kitos srities specialistams žaibiškai persikvalifikuoti ir išmokti kažką naudingo.
  • Galimybė kurti naują apmokymų turinį
  • Platformą išnaudoti komandos sustiprinimui

Papildytos realybės treniruotės leidžia darbuotojams patirti įvairius realybėje pasitaikančius iššūkius – telefonijos laidų taisymas, lindimas į požemius, kur slepiasi interneto ar televizijos laidai.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *