Virtual Virtual Reality žaidimas

Virtual Virtual Reality žaidimas

Oculus Go virtualūs akiniai sukėlė tam tikrą perversmą – šio pigaus prietaiso pagalba su virtualia realybe susipažino dar daugiau žmonių. Vis tik daugiausiai Oculus programėlių atkeliavo iš Gear VR įrenginio.

Šiuo aspektu šiek tiek išsiskiria Virtual Virtual Reality žaidimas, kurį vos įsijungus tampa aišku, jog jis kurtas atsižvelgiant ir į Oculus Go naudotojus.  Žaidime gerai valdoma kamera, o pultelis taip pat nėra tik aksesuaras – jo pagalba galima vaikščioti ir atlikti veiksmus.

Apie ką tai?

Žaidimas jus nukels į netolimą ateitį, kur dar labiau pažengęs dirbtinis intelektas (AI), kuris pakeitė ir užvaldė visą žmoniją. Susitiksite su AI viršininku Chazu, kuris jums pristatys pasaulį, kuriame turėsite tiesiog patarnauti bei atlikti įvairias užduotis AI klientams. Užduotims įvykdyti turėsite naudoti daugybę rūšių VR akinių, su kurias nusikelsite į vis kitą virtualią realybę. Tobulėjant, pamažu pradės skleistis istorijos kontūrai, tad norėsite kuo greičiau išsilaisvinti ir grąžinti pasauliui žmogiškumą. Kol ne per vėlu.

Ironiškas ir įdomus žaidimas buvo  greitai pamėgtas žaidėjų bendruomenės, todėl „Tender Claws“ kompanija nusprendė dar labiau išplėsti jo ribas ir leisti pasimėgauti pramoga kitų akinių savininkams.

„Vos tik išleidome žaidimą ant „Google’ platformos, pamatėme kaip entuziastingai jis buvo priimtas. Tuomet nusprendėme kurti žaidimo versiją ir ant kitų platformų. Džiaugiamės, jog nuo šiol „Virtual Virtual Reality“ galės žaisti ir „Oculus Go“, „Mirage Solo“ bei „Gear VR“ savininkai. Norime, jog mūsų sukurtą patrakusį pasaulį pamatytų kuo daugiau žmonių“, – kalbėjo kompanijos bendrasavininkė Samantha Gorman.

Virtual Virtual Reality žaidimo varikliukas

Chloe Grace Mortez su Oculus Go virtualiais akiniais

Kaip jau turbūt supratote, šiame žaidime esate tik paprastas žmogus, tarnaujantis robotams ir vykdantis visas jų užgaidas. Visa žaidimo eiga tuo ir paremta. Na dar ir slaptu tikėjimu, jog pavyks ištrūkti iš keisto robotų pasaulio.

Virtual Virtual Reality leis išnaudoti didžiąją Oculus Go galimybių dalį. Didžioji dalis misijose matomų objektų bus „paklusnūs“ – galėsite juos paimti, prisitraukti arčiau, numesti, nustumti ir t.t.

Interaktyvus bus ir tarp misijų jus prižiūrintis robotas – bet kada galima paimti ir jį pakankinti, patampyti po kambarį. Tiesa, jis ne visada liks tuo sužavėtas ir dažniausiai į jūsų veiksmus sureaguos – tai taip pat šaunus dalykas.

Nesinori per daug atskleisti apie pačias misijas. Užteks pasakyti, jog jos pakankamai įdomios ir įtraukiančios. Jų yra net 50, tačiau dauguma jų gana panašios – keliausite pas tuos pačius herojus, tiesiog atlikinėsite kiek kitus veiksmus.

Pats žaidimas trunka apie 3-4 valandas, taigi vargu ar jis kam nors atsibos.

Kalbant apie grafinį varikliuką – kaip Oculus Go jis yra labai geras. Visos detalės gerai apgalvotos ir išplanuotos, žaidimas nevargina nei akių nei ausų.

Kas man patiko

  • Interaktyvumas
  • Istorija
  • Dialogai
  • Aplinka
  • Rick and Morty stiliaus humoras

Kas man nepatiko

  • Pasikartojančios misijos
  • Klaidos, kuomet žaidimas „crashina“.

Verdiktas

Galiu drąsiai pasakyti – jeigu turite Oculus Go virtualius akinius, šis žaidimas yra tiesiog būdamas. Turėdami jį tikrai smagiai praleisite laiką. Tai itin kokybiškai sukurta pramoga, tiesiog persmelkta kokybiško humoro.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *