Virtuali mergina žaidimas

virtuali mergina vr

Neseniai rašėme apie MIX papildytos realybės akinius, kurie bus pardavinėjami už protingą kainą ir prieinami daugeliui gyventojų, ne tik didžiulėms įmonėms. Įmonė pradėjo „Kickstarter“ kampaniją, kur buvo neįtikėtinai sėkminga – tikslas pasiektas vos per pusę dienos!

Šiuo metu pradinis 50 000 dolerių tikslas jau viršytas 4 kartus, o iki kampanijos pabaigos liko kiek mažiau nei 10 dienų. Norėdami savo rėmėjams pademonstruoti AR akinių potencialą, MIX išleido vaizdo klipą, kuriame su jų įranga žaidžiamas VR Kanojo žaidimas, kurį galima vadinti tiesiog virtualia mergina.

Jausite šiltus pirštus, laikančius jūsų ranką

Japonijos kompanijos Illusion sukurtas žaidimas leidžia bendrauti su virtualia mergina, vardu Sakura Yuuhi. Kūrinys yra gana įtraukiantis ir kaip sako patys kūrėjai – jo metu galima justi merginos kvėpavimą ant savo skruosto ar šiltus pirštus, laikančius jūsų ranką. Specialiai AR akiniams buvo sukurta kita šio žaidimo versija, kuri vadinsis AR Kanojo.

Papildytos realybės versijoje žaidėjas gaus tokį patį funkcionalumą, kaip ir VR, tačiau kitokiu stiliumi. AR Kanojo virtuali mergina atsiras tiesiog jūsų kambaryje – vaikščios po jūsų kambarį, virtuvę ar kitą patalpą. Tai visai kito lygio pramoga.

MIX virtualūs akiniai

„Nereikia slėpti – virtualus romantinis partneris yra daugelio vyrų svajonė. Šis papildytos realybės kūrinys yra arčiausiai sci-fi atėjimo į realų pasaulį mano gyvenime. Tokie filmai kaip „Her“ ar „Blade Runner 2049 rodė tokius dalykus kabėdami apie ateitį, o mes ją suteikiame jau dabar“ , – džiaugėsi vienas iš MIX įkūrėjų Qin Zheng.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *