Virtuali realybė Mančesteryje

Virtuali realybė Mančesteryje

Praėjusį mėnesį garsioji LEGO kompanija pristatė pirmąsias savo virtualios realybės lenktynes Bostone, JAV, o šį mėnesį įžengė ir į Europą – fantastišką nuotykį gali patirti Mančesterio gyventojai ir svečiai.

Tikrai labai smagi pramoga sukurta ketverių metų ir vyresniems lankytojams. LEGO net neslepia, jog 360 laipsnių kampu veikiantis atrakcionas yra puikus būdas pritraukti atostogaujančius berniukus ir mergytes – lytis čia visiškai nesvarbu, nes tai tiesiog negali nepatikti.

Mančesteris LEGO lenktynės

„Neapsakomai džiaugiamės, jog tapome pirmąją Didžiosios Britanijos vietove, galinčia pasiūlyti tokią pramogą. Esame didžiausias Legolendas Europoje ir mielai sutikome įdiegti virtualios realybės pramogą, kuri, kaip jau dabar matome, yra dievinama mažųjų LEGO fanų“, – džiaugėsi Mančesterio Legolendo vadovė Jenn McDonough.

Mančesterio parke išdygo ne tik virtualios lenktynės – VR mėgėjai taip pat gali mėgautis Space Mission pramoga – patys konstruoti ir modeliuoti raketas, jas paleisti ir grožėtis fantastiškais vaizdais.

Lego Space Mission pramoga

Jeigu susimąstėte, kiek kainuoja palenktyniauti virtualiame LEGO pasaulyje, tai mes turime atsakymą – 5 svarus. Bilietą į šią pramogą reikia pirkti atskirai, įsigiję Legolendo bilietą virtualių akinių už dyka dėtis negalėsite.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *