Žvejyba virtualioje realybėje

Žvejyba virtualioje realybėje

Tai, ką darydavo Playstation virtualios realybės turėtojai, nuo šiol galės išmėginti ir VIVE bei Oculus Rift savininkai. Mes kalbame ne apie ką nors kitą, kaip jos didenybę žvejybąąąąąąąąąą!

Na, viską pristatėme gal ir per daug entuziastingai, tačiau faktas lieka vienas – Catch & Release žaidimas bus išleistas ir ant pačių populiariausių virtualios realybės akinių. Tai pramoga žmonėms, pavargusiems nuo intensyvaus veiksmo, norintiems VR pasaulyje atsipalaiduoti. Čia sėsite į valtį, plauksite į ežero vidurį ir lauksite laimikio.

Kūrinyje mėgausitės tikra idile – krante vaikščios lokiai, vandenyje matysite plaukiojančias antis. Žvejybos entuziastai taip pat neliks nusivylę, kadangi žaidime ras daugybę įvairių masalų, kabliukų bei kitų aksesuarų rūšių.

Ramybė ir idilė

Kai jums galiausiai pasiseks ir valtyje turėsite žuvies, neskubėkite jos kirsti – savo grobį galite parduoti, o už gautus pinigus pirkti naujus aksesuarus ar net meškeres. Prekyba vyks tiesiog valtyje, kas iš pradžių atrodys gana nerealistiškai, bet ey! Dabar juk 2018 metai – viskas įmanoma!

Žvejyba virtuali realybė

Įdomu tai, jog Catch & Release galite pagauti ne tik žuvį. Ežere yra keletas slaptų vietelių, kur galima sužvejoti lobį. Tačiau kartais vietoj didelės ir gražios žuvies, ištrauksite paprasčiausią šiukšlę.

Dar labiau atpalaiduos tai, jog žaidime išgirsite net 30 specialiai jam skirtų, ramių ir švelnių melodijų. Tam, jog viskas atrodytų tikroviškai, muziką girdėsite per valtyje esančią radiją.

Žaidimas kainuoja beveik 20 eurų, o jį atsisiųsti galite čia – Steam nuoroda. 

 

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *