Virtualios realybės augintinis

Virtualios realybės augintinis

90-ųjų kartos piliečiai neabejotinai atsimena anksčiau nepaprastai populiariais buvusius elektroninius gyvūnėlius. Mergaitės keldavosi naktimis, jog spėtų jį pamaitinti ir gyvūnėlis išgyventų. Berniukai viešai juokdavosi, bet patys paslapčia turėdavo ar bent norėdavo tokį turėti. Kažkas panašaus atsirado ir dabar. Tai virtualios realybės žaidimas Waba.

Tai itin mielas, švelnus ir draugiškas gyvūnėlis, kurio kilmę būtų sunku nusakyti. Jis taps jūsų naujuoju vaiku – turėsite jį pamaitinti, žaisti su juo, maudyti ir t.t.

Tokią pramogą mums pateikė Los Andžele įsikūrusi mini firma Edwon Studio. Ji apie mintį daryti kažką panašaus užsiminė dar prieš tris metus, tačiau tik dabar išėjo normali kūrinio versija, tiesa kol kas taip pat išankstinė.

„Gyvūnėliui patiks, kai jį niurkysite ar patampysite bei patrankysite per jo žandukus. Tačiau neperlenkite lazdos ir nedarykite to per ilgai, nes tada jūsų draugas pradės verkti ir pabėgs. Būkite jam švelnus ir Waba jus pamils“, – rašoma oficialiame tinklapyje.

Išankstinė žaidimo versija pasirodys jau liepos 10 dieną – ją galėsite rasti čia – Steam parduotuvėWaba draugija galės mėgautis Oculus Rift, HTC Vive bei Windows mišriosios realybės akinių savininkai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *