NextVR programėlė

Virtualios realybės kostiumai

Hardlight VR smagiai pradėjo savo gyvavimą, pasiūlydami žmonėms virtualios realybės kostiumą ir surengę sėkmingą Kickstarter kompaniją. Tačiau net ir tai negarantavo sėkmės – oficialiai skelbiama, jog įmonė skirstosi savais keliais, kadangi pritrūko finansavimo.

2017 metų kovą surengusi investicinę kampaniją Hardlight VR pritraukė 147 000 dolerių investicijų – netgi daugiau nei tikėjosi. Projektu patikėjo 300 žmonių, vardan idėjos paaukoję savo pajamas. Nors ir buvo šiokių tokių siuntimo trikdžių, savo kostiumų sulaukė jau 95 procentai rėmėjų.

Startuolis susidūrė su didelėmis bėdomis dėl wireless modulio, kuris taip ir nebuvo išsiųstas rėmėjams, kadangi technologija atsiėjo daugiau nei buvo manyta. Vien šiai technologijai būtų išleista 105% visų pinigų, tad tapo akivaizdu, jog už turimas lėšas tikslas bus neįgyvendintas.

VR kostiumas

Nors atrodė, jog buvo pritraukta nemažai pajamų per Kickstarter, paskutinius 9 mėnesius komanda sunkiai dirbo, jog rastų dar vieną piniginę injekciją. Vis tik investuotojas neatsirado ir viską teko stabdyti.

„Nors vis dar tikime VR kostiumo idėja, tenka pripažinti, jog ši technologija į priekį žengia daug mažesniais žingsniais negu tikėjomės. Apmaudu, jog mes šiek tiek apsiskaičiavome ir galutiniame variante nuėjome ė minusą. Atsiprašome visų, jog gyvavome taip trumpai ir nesugebėjome pasirodyti sėkmingiau“, – liūdnai kalbėjo vienas Hardlight VR įkūrėjų Lucian Copeland.

Įmonės bankrotas dar kartą patvirtino liūdną tiesą – mažai kam reikia neįtikėtinai brangiai kainuojančio aksesuaro. Jis galbūt ir tiktų VR kambariams, tačiau po darbo grįžęs žmpgus mažiausiai nori striksėti po kambarį ir dar rengtis specialius kostiumus.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *