Virtualios realybės kostiumas

Virtualios realybės kostiumas

Visai neseniai rašėme apie virtualios realybės kostiumo Hardlight nesėkmę – ši komanda sėkmingai praėjo Kickstarter kompaniją, tačiau vėliau nepritraukė reikiamų investicijų ir išsiskirstė savais keliais. Vis tik tai nesumažino nei VR įrangos kūrėjų, nei žmonių entuziazmo.

Šiandien savą Kickstarter kampaniją pradėjo JAV įsikūrusi Woojer firma, visuomenei pristačiusi Ryg virtualios realybės kostiumą, kuris sulaukė milžiniškos sėkmės. 50 000 JAV dolerių norėjusi surinkti komanda savo tikslą įvykdė vos per tris valandas!

Šiuo metu žmonės įmonei jau sunešė 135 000 dolerių, o iki kampanijos pabaigos liko 28 dienos, taigi suma gali padidėti dar kelis ar net dešimt kartų.

Ryg siūlo įdomią sistemą – užsidėjus kostiumą, žaidimo metu girdimi garsai paverčiami vibracija. Tai leidžia dar labiau įsitraukti į virtualios realybės linksmybes. Kūrėjams bus suteikiama Unity bei Unreal SDK, taigi vibracija bus galima paversti ne tik garsus, tačiau ir gautas kulkas ir kitus įdomius dalykėlius. Bluetooth pagalba veikiantis kostiumas įkrautas veiks net iki 8 valandų.

Turbūt vienas įdomiausių dalykų yra kaina. Išankstinė versija jums atsieitų 549 dolerius, o baigtinė – 649 dolerius. Kompanija skelbia, jog pasibaigus Kickstarter kompanijai, kainos šoktelės maždaug 35 procentais.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *