Virtualios realybės ginklas

Jeigu aktyviai domitės virtualios realybės technika, tikriausiai žinosite kompaniją ProTubeVR – tai prancūzai, gaminantys specialius ginklus Vive, Oculus bei PSVR virtualiems akiniams.

Kompanija nusprendė dėti dar vieną žingsnelį į priekį – jie kuria ginklą, kuris suteiks atgalinį ryšį vartotojui bei dalyvaus Kickstarter pinigų rinkimo kompanijoje.

Naujasis įrenginys vadinsis ForceTube – į jį taip pat statysis virtualios realybės pulteliai, tačiau šį kartą ginklas suteiks ir atgalinį ryšį – vibruos bei judės, kai šaudysite.

ProTubeVR planuoja, jog pilnai paruošti ginklai masinei prekybai bus paleėisti jau 2019 metų pabaigoje.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Kol kas didžiausia problema yra žaidimai – kiekvienas kūrėjas turės pritaikyti savo žaidimą prie šio ginklo. Kol kas aiškus tik vienas kūrinys, kuris garantuotai bus suderinamas su ForceTube – tai Onward šaudyklė.

Vėliau bus paskelbtas platesnis palaikomų žaidimų sąrašas. Kompanija taip pat ketina išleisti įrankį, kuris leistų ginklą suderinti su bet kuriuo VR žaidimu. Jei pavyktų tai padaryti, tai būtų didelis žingsnis į priekį visam VR pasauliui.

Kol kas nėra daug informacijos apie patį šautuvą. Žinoma tik tiek, kad jis prie kompiuterio jungsis per Bluetooth, o baterija laikys daugiau nei 8 valandas net ir intensyviai naudojant.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *