Snapdragon procesorius

virtualiu akiniu procesorius

Jeigu kalbėtumėme apie mobiliesiems telefonams skirtus virtualius akinius, tai praktiškai visą rinką čia yra užėmę Qualcomm Snapdragon procesoriai. Jeigu konkrečiau – 821 bei 835 jų versijos. Tie patys procesoriai būdavo naudojami ir mobiliuose telefonuose.

Tuo tarpu vakar Qualcomm pristatė XR1 procesorių – tai pirmasis prietaisas, skirtas tik virtualios bei papildytos realybės įrenginiams – jo nerasite jokiuose telefonuose.

Kompanijos sprendimas yra labai svarbus – anksčiau VR bei AR įrenginių kūrėjai turėdavo taikytis prie mobiliesiems skirtos platformos, tobulinti ją pagal savo poreikiu. Tuo tarpu dabar jie gaus aukštos klasės platformą, skirtą būtent jiems.

Procesorių jau naudoja HTC

Snapdragon taip pat paskelbė, jog šiuos procesorius gamyboje naudos tokios VR technologijų galiūnės kaip HTC, Vuzix bei Pico. Net nekyla abejonių, jog toks kompanjonas kaip HTC yra idealus įrenginių startui.

Pastaruoju metu daug diskutuojama apie autonomiškų akinių 3DOF bei 6DOF technologijas. Qualcomm ramina, jog XR1 procesoriai palaikys abi technologijas – viskas priklausys nuo kūrėjų sumanymų.

SnapDragon virtualios realybės procesorius

Tenka pripažinti, jog Snapdragon labai gerai įsiliejo į virtualios bei papildytos realybės rinkas.  Dar prieš keletą metų į šią sritį nėrusi kompanija dabar yra vienvaldė lyderė – praktiškai visi VR įrenginiai naudoja tik šiuos procesorius. O rinkai vis labiau augant, komandos vadovai turėtų smagiai šypsotis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *