Vive Wireless adapteris

Vive adapteris wireless

Šiais metais vykusioje CES parodoje buvo paskelbta, jog Vive akiniai pagaliau sulauks Wireless adapterio – tai leis žaisti puikius žaidimus visiškai be laidų. Vis tik HTC neskelbia nei būsimos įrangos kainos, nei tikslios pasirodymo datos. Aišku tik tiek, jog adapteris pasirodys vasaros pabaigoje.

Panašu, jog ta data vis labiau artėja, kadangi oficialiame Vive tinklapyje pasirodė adapterio diegimo instrukcija. Tiesa, įdomu tai, jog po kelių valandų instrukcija vėl tapo neprieinama, tad galbūt ji dienos šviesą išvydo netyčia. Vis tik kelių valandų užteko sužinoti pagrindinius akcentus.

Visų pirma, norėdami naudoti adapterį, turėsite šiek tiek mokėti elgtis su kompiuteriais. Jums reikės įdėti WiGig plokštę į PCIe lizdą. Jeigu esate dėjęs vaizdo ar garso plokštę, tai jums jokių didelių sunkumų nesukels. Kitas veiksmas – ant monitoriaus ar TV uždėti specialią kamerą.

 

Toliau seks pačio adapterio dėjimas ant virtualių akinių. Jums reikės pasirinkti, kokius akinius turite – standartinius Vive, Vive su specialiomis ausinėmis ar Vive Pro. Žmonių pyktį šiek tiek kelia tai, jog norint adapterį uždėti ant Vive Pro akinių, reikės dar šiek tiek papildomos įrangos! Sunku patikėti, jog jos nededa į originalią pakuotę, kuri ir taip kainuoja didžiulius pinigus.

Visi Vive virtualūs akiniai

Galiausiai jums liks įrašyti Vive Wireless programinę įrangą ir jei viskas gerai, galėsite atsikratyti visų laidų ir daug labiau mėgautis VR pramogomis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *