HTC Vive Focus akiniai

HTC Vive Focus akiniai

HTC virtualūs akiniai visiems žinomas produktas – tai patys brangiausi ir turbūt prabangiausi rinkoje esantys akiniai. O ką žinote apie „Vive Focus“? Turbūt ne kažin ką, tačiau netrukus viskas pasikeis, kadangi technika atkeliauja ir į Europą.

Bet apie viską iš pradžių. Visų pirma jums turbūt įdomu, kas tai per dalykas. „Vive Focus“ tai virtualios realybės akiniai, kuriems nereikės papildomo kompiuterio ar telefono. Jie veiks vieni patys, be jokios papildomos įrangos, tad bus kompaktiški, lengvai galėsite su jais žaisti svečiuose ar net lauke.

„Vive Focus“ jau senokai – nuo sausio pabaigos džiaugiasi Kinijos gyventojai, kadangi ši milžiniška šalis buvo pasirinkta kaip pirmoji rinka. Nors konkrečios datos dar nėra atskleistos, tačiau akiniai turėtų pradėti kelionę po pasaulį.  Jau artimiausiu metu jais bus pradėta prekiauti JAV, o tuomet ateis ir Europos eilė.

Konkurentai – per pus pigesni

Naujasis „Vive“ produktas turi visą reikiamą įrangą pas save. Akinių priekyje yra dvi kameros, kurios seka judesius „6DOF“ technologijos dėka. Vartotojas taip pat gauna vieną valdymo pultelį, kas iš esmės vis tiek yra geriau, nei tarkime „Google Cardboard“, valdomas tik galvos judesiais.

Nors HTC dar neatskleidė naujo gaminio kainos, neabejojama, jog ji bus panaši į tą, kuri siūloma kinams, tad atsieis apie 500 JAV dolerių. Turint omenyje 1440×1600 ekraną, kuriuo pasižymi net ir „Vive Pro“, tai atrodo gana protinga ir suprantama. Kita vertus, „Lenovo“ ir „Oculus“ jau netrukus išleis labai panašios paskirties akinius, kurie kainuos vos po 200 dolerių.

Paaiškėjo ir priežastis, kodėl „Vive“ neskuba išleisti akinių Vakarų rinkoms. Pirmiausia jie išsiuntinėjo kopijas žaidimų ir programėlių kūrėjams. Akivaizdu, kodėl buvo žengtas toks žingsnis. „Vive Focus“ yra galingas produktas, tad žaisti žaidimus, skirtus mobiliesiems jau būtų nei šis nei tas. O žaidimų, skirtų tokiems įrenginiams praktiškai dar nėra.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *