HTC Vive Focus akiniai

vive focus skambučiai

VIVE ekosistemos konferencijoje Kinijoje  pažėrė daugybę netikėtų naujienų. Sužinojome apie 6DOF pultelius Vive Focus akiniuose, būsimą galimybę žaisti kompiuterinius kūrinius su šiais akiniais, o šį kartą pasklido žinia apie virtualių akinių ir telefono bendradabiavimą.

Geriau pagalvojus, naujoji funkcija neturėtų stebinti. Visiems žinoma, jog HTC garsėja ne tik virtualiais akiniais, tačiau ir išmaniais mobiliaisiais telefonais, tad dviejų įrenginių sujungimas skamba labai logiškai.

„Nuo šiol Vive Focus galės priimti paprastas ir socialinių tinklų žinutes bei skambinti draugams ar pažįstamiems nenusiėmus akinių. Tai leis vartotojams palaikyti ryšį su tikru pasauliu, kol bus pasinėrę į virtualų.

Visų pirma šią funkciją galės išbandyti HTC U12+ telefonų savininkai. Šiuose įrenginiuose iš karto bus įrašyta „Vive Companion“ programėlė, leisianti komunikuoti telefonui bei akiniams“, – rašoma oficialiame HTC pareiškime.

Autonomiškų akinių maratone – Focus lyderystė

HTC Kinijos padalini prezidentas Alvin Wang Graylin džiaugėsi įdiegtomis naujienomis ir tikėjosi, jog tokiu keliu vystysis visa  VR pramonė.

„Šie metai yra ypatingi, kadangi sujungėme du iki šiol visiškai atskirus produktus – telefoną bei autonomiškus akinius. Visai virtualios realybės industrijai parodėme, kaip toli gali žengti inovacijos. Parodėme, kaip galima sujungti VR, AR, AI bei 5G technologijas. Net neabejoju, jog mūsų žingsniai padės virtualiai realybei dar labiau išplisti“, – savo kompanija labai pasitikėjo kinas.

Galima drąsiai sakyti, jog konferencijos Kinijoje metu VIVE sužibėjo pačiomis gražiausiomis spalvomis. Buvo abejojama dėl šių autonomiškų akinių, nes yra labai mažai jiems skirto turinio – jie nenaudos nei Daydream, nei Oculus sistemos. Tačiau tada lyg perkūnas iš giedro dangaus pasirodė žinia, jog su Vive Focus bus galima žaisti kompiuterinius kūrinius!

Ir tai dar ne viskas. Labai geras dalykas yra 6DOF pultelio pristatymas, susijungimas su telefonu, papildomos baterijos, skirtos akiniams pristatymas. Be visa to, pasirašytos sutartys su MLB beisbolo lyga ir McClaren Formulės komanda. Sakykite ką norite, bet šį raundą HTC laimi triuškinančiai. Konkurentai tikriausiai dabar dairosi neramiais žvilgsniais ir galvoja, ką daryti, jog autonomiškų akinių maratone Focus nenurūktų pernelyg toli.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *