Vive Knuckles pulteliai

Vive Knuckles pulteliai

Bene garsiausia virtualių akinių gamintoja HTC, valdanti Vive ir Vive Pro prekinius ženklus, jau prieš kurį laiką paskelbė apie kuriamus naujos kartos valdymo pultelius, kurių pagalba sekikliai matys visus jūsų rankos pirštų judesius.

Įprasta praktika, jog pirmiausia tokius įrenginius gauna kūrėjai, jog galėtų pritaikyti savo žaidimus ar programas prie prietaisų. Ne išimtis buvo ir šį kartą, o Modbox žaidimo sumanytojai savo patirtimi pasidalino su visais gerbėjais.

Nieko nuostabaus, jog kompanija žmonėms norėjo parodyti, kaip veikia naujasis Steam Skeletal Input   – specialus naujiems Knuckles pulteliams skirtas atnaujinimas, sekantis visos rankos judesius.

Modbox panaudodami Zed Mini kamerą filmavo veiksmą realiu laiku, taigi buvo galima matyti, kaip pultelis reaguoja į rankos judesius. Ir tenka pripažinti, jog technika su užduotimi tvarkėsi stebėtinai gerai.

Naujieji Knuckles gali daryti tokius stebuklus dėl to, jog pulteliai pilni specialių sensorių – jie sumontuoti visur, kur tik įmanoma. Būtent sensorių pagalba ir sekami judesiai, kurie realiu laiku projektuojami virtualiame 3D pasaulyje.

Akivaizdu, jog naujųjų pultelių paleidimo į rinką data artėja, tačiau tikslus laikas, kada tai įvyks – neskelbiamas.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *