vive nemokamai

HTC Vive visai neseniai nemokamai išdalino 110 virtualių akinių įvairioms Kalifornijos ir Nevados bibliotekoms. Kompanija įgyvendina naują programą, kuria siekia diegti naujas technologijas į švietimą.

Apie socialinę iniciatyvą HTC pasipasakojo savo blogo įraše. Jame mokomojo Vive turinio vadovas Chris Chin džiaugėsi, jog VR turi progą įžengti į gana stagnatiškas erdves.

Daugiausiai Vive produktų sulaukė Kalifornijos bibliotekos – joms buvo išdalinta net 100 virtualių akinių.

Į mokslą investuoja ne pirmą kartą

„Šis Vive dosnus indėlis yra skirtas atnešti virtualų pasaulį ir parodyti jo teikiamas galimybes viešose erdvėse, tokiose kaip bibliotekos. Jau dabar pastebime, jog vartotojai labai susidomėję naujomis technologijomis, mielai jas išnaudoja“, – parama džiaugėsi vienos iš Kalifornijos bibliotekų vadovas Greg Lucas.

Tai ne pirmas atvejis, kai Vive investuoja į mokslą ar meną. Prieš kurį laiką kompanija skyrė keletą milijonų JAV dolerių švietimo projektams, padėjo įdiegti virtualios realybės sistemas tokiuose muziejuose kaip Tate Modern Londone ar  Metropolitan Niujorke.

Grįžtant prie bibliotekų – jos gavo ne tik akinius, tačiau ir 35 programėles, apimančias tokias sritis kaip menas, kultūra, kūryba, istorija ar kelionės.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *