Vive Pro Eye virtualūs akiniai

CES konferencijoje HTC kompanija sužadino smalsumą pristatydama Vive Cosmos virtualius akinius, tačiau tai nebuvo vienintelis jų naujas produktas. Visuomenei taip pat pristatyta patobulinta Vive Pro versija – Vive Pro Eye.

Iš pranešimų galima suprasti, jog pagal specifikacijas tai būs lygiai tokie pat akiniai kaip ir Vive Pro, tačiau jie turės vieną labai įdomų dalyką – akių sekimo technologiją.

Šios technologijos dėka, virtualūs akiniai matys ne tik jūsų galvos ar kūno, bet ir akių judesius. Kur nusuksite akis, ten ir matysite virtualų vaizdą. Tai iki šiol niekur pilnai neįgyvendinta ir velniškai įdomi technologija.

Vive Pro Eye akiniai

Tiesa, verta paminėti ir tai, jog kol kas nėra ir žaidimų, kurie palaikytų akių sekimo technologiją. Galbūt šiam tikslui bus pritaikyti kai kurie senesni žaidimai – kol kas tai nėra aišku.

Neaiški ir 2019 metų antrame ketvirtyje pasirodysiančių Vive Pro Eye kaina. Turint omenyje, jog paprastas Vive Pro be priedų kainuoja beveik 900 eurų, tikriausiai pamatysime dar gerokai didesnę sumą.

Tiesa, šį kartą HTC aiškiai nurodo šių akinių kryptį ir teigia, jog jie bus skirti labiau verslui, o ne namų naudojimui. Vien tai leidžia suprasti, jog kaina bus tikrai nemaža, tačiau tenka pripažinti, jog ir technologija puiki.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *