Vive Pro akiniai

Vive Pro akiniai

Šiuo metu Kinijoje vyksta pasaulinė VR industrijos konferencija, kurioje Vive kompanija numetė tikrą bombą. Vive Pro virtualiems akiniams ketinama įdiegti funkciją, apie kurią seniai svajota – „hand and fingers tracking“. Išvertus į žmonių kalbą, tai leistų vietoj pultelių naudoti tiesiog savo rankas.

Vive Pro šią funkciją gali suteikti, kadangi virtualių akinių priekyje yra sumontuotos dvi galingos kameros. Žinia apie rankų sekimą yra gana logiška, kadangi Vive Pro pardavinėjami jau pusę metų ir iki šiol buvo tik spėliojama, kam gi skirtos tos kameros? Iki šiol jų nenaudojo joks žaidimas ar programa.

Animated GIF - Find & Share on GIPHY

Iki šiol Vive Pro žaidėjų rankas sekdavo kitu būdu – pultelių pagalba. Valdymo pultuose ir akiniuose yra krūva sensorių, kurie komunikuodami tarpusavyje ir nustatydavo rankų ir kūno padėtį. Nauja funkcija leistų visai atsisakyti pultelių ir naudoti tik rankas. Tai atveria dar didesnes VR galimybes, kadangi sistema puikiai seks ne tik rankų, bet ir pirštų judesius.

Išmaniame pasaulyje rankų sekimas nebus visiška naujiena – kažką panašaus savo naudotojams gali pasiūlyti ir Magic Leap papildytos realybės akiniai, taip pat turintys rankų sekimo funkciją.

Šiuo metu rinkoje yra nemažai įvairių pirštinių pasirinkimo – tai taip pat simuliuoja ir seka rankų judesius. Tačiau su šiais prietaisais yra viena bėda – labai mažai jiems pritaikyti turinio.

Tuo tarpu Vive rankų sekimas veiks paprasčiau – daugelyje žaidimų tiesiog vietoj pultelių bus galima naudoti rankas, nereikės jokio stambaus papildomo kodo.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *