Seksas virtuali realybė

Viršuje matote sceną iš filmo „Naujokė“. Žinoma, tai yra satyra, humoras. Tačiau tuo pačiu parodantis gana didelę problemą – prastą lytinį švietimą. Tas pats galioja tiek JAV, tiek Lietuvai, tiek daugeliui kitų šalių.

Tyrimai rodo, jog šiuolaikiniai mokiniai turi netgi mažiau lytinio švietimo pamokų, negu prieš dešimtmetį. Vaikams dažniausiai kalamas vienas ir tas pats dalykas – susilaikymas. Tačiau akivaizdu, jog tai ne lytinis švietimas, o bažnytinių pamokslų forma. Taip mokiniai tikrai nesužino reikiamos informacijos.

Visa tai veda prie to, jog vaikai apie seksą daugiausiai sužino iš draugų bei interneto. Tai suformuoja blogus lūkesčius, jie tikisi to, ką mato.

vr lytinis svietimas

Dabartinę padėtį nusprendė bent šiek tiek pataisyti Carol CivreIsa Ghaffari bei Leah Roh, kuriančios virtualios realybės patirtį Motherlode. Mokiniai galės sužinoti apie lytinį švietimą VR pasaulyje, tad nereikės rausti ar gėdytis nei jiems, nei mokytojams. Trijų dalių virtualios realybės patirtyje jie sužinos apie lyčių skirtumus, sutikimo būtinybę bei savęs patenkinimą.  Pripažinkime, jog apie šiuos dalykus tikrai nepapasakos joks mokytojas.

Sužinosite tai, ko nepapasakos mokytojas

Pirmasis žaidimo skyrius vadinsis Lube River. Plauksite su gondola gražiomis apylinkėmis, kupinomis įvairių sekso žaisliukų. Tai leis mokiniams pamąstyti apie alternatyvius malonumo būdus.

Iki šiol masturbacija jei ir būdavo pristatoma, tai tik moksliškai, sausai. Motherlode norėjo viską parodyti paprasčiau, suprantama kalba ir vaizdais.

„Mūsų tikslas yra skatinti pokalbius apie masturbaciją, malonumą. Tai galima daryti itin smagiai, išradingais būdais. Sugebant save pasitenkinti, bus daug paprasčiau ir tada, kai turėsite partnerį“, – kūrėjai kalbėjo „Teen Vogue“ žurnalui.

Seksas virtuali realybė

Motherlode norėjo sukurti patirtį visiems, tačiau akivaizdu, jog labiau koncentruotasi į merginas, kurioms dažniausiai pritrūksta reikiamos informacijos, jas kamuoja įvairios baimės ir prietarai.

„Lytinis švietimas privalo tapti mažiau moksliškas, mažiau heteroseksualus bei paremtas skaičiais. Laikas pradėti mąstyti naujai, suteikti jaunimui tokį lytinį švietimą, kuris jiems patikt, iš kurio norėtų mokytis“, – tikino kūrėjai.

Tiesa, Lube River kol kas galės pasinaudoti tik amerikiečiai. Nuo birželio 3 dienos ši pramoga startuos Niujorke – daugiau informacijos rasite čia – lytinio švietimo pramoga.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *