Virtuali realybė ir seksas

vr sekso zaidimai

Praktiškai visą laiką turinį suaugusiems – sekso, pernelyg politizuotus žaidimus blokuodavusi Steam platforma pakoregavo savo politiką ir atvėrė plyšį ir tokiems kūriniams. Tiesa, lieka neaišku, kaip ilgai tai tęsis, kadangi, kaip žinia, toks turinys dažnai sukelia pasipiktinimo, skundų bangą.

Dabar Valve paleido į dienos šviesą Blogo įrašą, kuriame motyvus, atlaisvinti pančius aiškina tuo, jog norima daugiau laisvės.

„Iš tiesų yra neetiška žaidėjui pasakyti, kokį produktą jis gali ar negali nusipirkti. Tas pats ir su kūrėjais – nenorime reguliuoti, ką galima kurti ir ko ne. Viskas turi būti pačių žmonių rankose. Tuo tarpu męs privalome pasirūpinti patogia, saugia sistema, leidžiančia pačiam vartotojui rinktis ko nori“, – rašoma oficialiame pranešime.

Atims duoną iš VR porno tinklapių?

Steam tikina, jog nuo šiol bus leidžiamas visas turinys, išskyrus tą, kuris bus pripažintas nelegaliu, arba per daug troliškas. Iš dalies, tai vėl gi palieka didžiulį langą interpretacijoms, ypač jeigu kalbėtumėme apie antrą variantą.

Beje, kontraversiškas turinys nebus matomas visiems savaime. Norėdami jį išvysti, filtruose turėsite varnytėmis pažymėti anime, adult ar kitas jums įdomias temas.

„Filtrai padės jums nematyti to, kas egzistuoja, tačiau norėtumėte, kad būtų priešingai. Visai kas kita būtų, jeigu pasirinkimo neturėtumėte. Iš kitos pusės, galėsite matyti tai, kas jums labai patinka, tačiau kiti to nekenčia“, – labai polikorektiškai į viską stengiasi pažiūrėti Valve.

Pasidomėjus, toks Valve žingsnis pernelyg nestebina, Turinys suaugusiems yra tas dalykas, kas itin masina virtualios realybės žaidėjus. Jie nori ne tik virtualių merginų, tačiau ir pamatyti visas jų grožybes.

Tai būdavo galima padaryti ir iki šiol – yra daugybė svetainių, siūlančių VR turinį suaugusiems. Steam tokio turinio priglaudimas po savo sparneliu, atims didžiulius pinigų srautus būtent iš tokių tinklapių. Tuo tarpu vartotojas tikrai nenukentės – pirkti iš Steam visada yra saugu ir patikima, ko negalima pasakyti apie kitus tinklapius.

Toks Valve žingsnis nuteikia gana optimistiškai – visas pasaulis rutuliojasi ties draudimų naikinimais. Tačiau geimeriai tyliai lažinasi, kiek ilgai ši Pandoros skrynia bus atverta. Kada būrelis pasišlykštėjusių mamų keliaus į teismus? Pagyvensim, pamatysim.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *