Turbūt daugelis iš jūsų jau yra matę ar bent jau girdėję apie naujovę nekilnojamojo turto rinkoje, kai būsimiems pirkėjams pasiūlomas virtualus turas. Jame galima užsidėjus virtualius akinius, ar per kompiuterį, virtualiai pavaikščioti po norimą pastatą.

Vienas didžiausių šios rinkos žaidėjų įsikūręs Latvijoje ir vadinasi Giraffe360. Startuolis dirba ne tik su nekilnojamu turtu, jie apskritai teikia aukštos klasės 360 laipsnių fotografijos ir filmavimo paslaugas, kurios pritaikymo sritis išties didelė.

Mūsų kaimynystėje įsikūrusi komanda jau antrą kartą gavo finansavimą – šį kartą jos idėja patikėjo ir 1.1 milijono eurų skyrė „Change Ventures“ investuotojai. Prieš tai startuolis buvo gavęs pusės milijono eurų injekciją.

Giraffe360 savo produktą pristatė 2016 metais ir nuolat tobulėdama tapo bene kokybiškiausio 3D turinio gamintoja. Jų fotografija 270 megapikselių rezoliucija. Daugiausia klientų latviai randa Jungtinėje Karalystėje, taip pat turi pirkėjų iš kitų septynių Europos valstybių.

Grįžtant prie investicijų – startuolis jas žada panaudoti naujos kartos Giraffe360 technologijai, taip pat marketingui, plėtimuisi į kitas Europos šalių rinkas.

Plačiau pasidomėti latvių veikla galite čia – Giraffe360 interneto svetainė.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *