Walking Dead Virtuali realybė

Walking Dead Virtualioje realybėje

Serialas apie apokaliptinį pasaulį, kupiną ne itin draugiškų zombių, susilaukė milžiniškos sėkmės. Gerbėjai su nekantrumu laukia vis naujo The Walking Dead sezono, o kartais turbūt ir patys pasvarsto kaip jiems sektųsi tame beprotiškame pasaulyje.

Na, virtualios realybės gerbėjus galime pradžiuginti, jog jau greitai atsiras šansas pasitikrinti, kiek laiko išgyventumėte zombių apsuptyje. Skydance Interactive bendradarbiaudama su Skybound Entertainment kuria pirmą Vaikštančių numirėlių VR žaidimo versiją, kuri vadinsis The Walking Dead: Sinners & Saints.

Kūrinyje būsite numestas tiesiai į Naujajį Orleaną, ar bent jau likučius, likusius iš miesto. Jūsų tikslas bus rasti išėjimą iš šios prakeiktos vietovės. O tai padaryti nebus lengva, nes kelią jums nuolat pastos vaikštantys numirėliai, kurie mielai paragautų jūsų. Žaisti galėsite dviem stiliais, kurie užkoduoti pavadinime – kaip šventasis arba nusidėjelis.

The Walking Dead dienos šviesą išvydo kaip komiksų serija, tačiau turbūt visi sutiksime, jog pasaulinę šlovę kūriniui pelnė serialas, prie ekranų pritraukęs milijonus žmonių.

The Walking Dead: Sinners & Saints pasirodys 2019 metais, o tiksli data dar nėra žinoma. Kūrėjai žada daugiau informacijos atskleisti šią savaitę vyksiančiame Comic Con renginyje San Diege. Tie, kurie susižavėjo mintimi pažaisti zombių apokalipsę, gali patys sekti naujienas oficialiame kūrėjų tinklapyje – Walking Dead VR kūrėjai.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *