Walmart virtuali realybė

Walmart virtuali realybė

Amerikos prekybos gigantė Walmart rimtai nusitaikė į virtualios realybės technologiją. Skelbiama, jog darbuotojus VR pasaulyje apmokanti kompanija šiam tikslui iki metų pabaigos įsigys net 17 000 Oculus Go virtualių akinių.

Po keturis akinius bus siunčiama į kiekvieną Walmart supercentrą, o po du mažesnėms ir išpardavimų parduotuvėms. Oculus Go išties puikus pasirinkimas šiam tikslui, kada gi kainuoja tik apie 200 eurų, jiems nereikia nei papildomo telefono nei kompiuterio.

Prekybos gigantė šiuo metu tobulina net 45 treniruočių programas. Tiksliau šį juodą darbą atlieka būtent į treniruotes orientuota STRIVR kompanija, kuri kūrė VR pramogas ir tokiems gigantams kaip NBA ar NFL. Walmart treniruotės sieks tokių tikslų – naujų technologijų naudojimo apmokymo, empatijos ir geresnio klientų aptarnavimo bei įrangos naudojimo.

„Atsimerkite – prasideda visiškai nauja mokymosi era ir didžiuojamės, jog Walmart eina jos priešakyje. VR galia matoma plika akimi, ypač jeigu kalbėtumėme apie mokymąsi ir tobulėjimą – nėra smagesnio būdo“, – naujomis technologijomis džiaugėsi STRIVR įkūrėjas Derek Belch.

Walmart tiki, jog žmogaus smegenys labai gerai priima virtualioje realybėje moduliuojamas situacijas – tarsi tikrovę. Taigi tokios treniruotės yra įtikinamos ir ilgalaikėje perspektyvoje sutaupo krūvą pinigų.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *