Watchbos papildytos realybės programėlė
Papildytos realybės programėlė
Youtube.com nuotrauka

Jeigu atsidarėte šį tekstą, bet nežinote kas yra papildyta realybė (AR) – rekomenduojame paskaityti mūsų parašytą straipsnį apie tai – Papildyta Realybė: Kas tai ir su kuo valgoma.

AR visu grožiu atsiskleidžia tuomet, kai gamintojai technologiją pradeda taikyti savo klientų patogumui. Papildytos realybės pagalba jau galima pažiūrėti, kokia spalva tiktų jūsų sienai, patikrinti kaip dera IKEA baldai ar makiažas. Nuo šiol bus galima pasimatuoti ir tai, kaip atrodytų prabangus laikrodis ant jūsų riešo. Tai gali sutaupyti krūvą pinigų, nes tikrai geras laikrodis kartais kainuoja kaip apynaujis automobilis, tad klaidos padaryti nenorėtumėte.

Tokią naujovę savo klientams suteikė interneto platforma „WatchBox“, leidžianti pirkti, parduoti bei mainyti laikrodžius. Kompanija pastebėjo, jog daugiausiai prabangių laikrodžių gražinama todėl, jog žmonės tikisi kitokio rezultato – produktai nuotraukose atrodo prasčiau nei tikrovėje. Ir čia pasirodo AR.

Watchbos papildytos realybės programėlė

Naujasis sprendimas leis lankytojams ne tik pažiūrėti laikrodžio paveikslėlius, tačiau ir pažiūrėti, kaip jis realiai atrodo ant rankos. Kol kas programėlė prieinama tik iOS naudotojams, tačiau kūrėjai ramina, jog netrukus pasirodys ir „Android“ versija.

Investavo vardan pirkėjų patogumo

O programėlė veikia taip. Joje susirandate jums patinkantį laikrodį, paspaudžiate ant jo ir patenkate į sekantį žingsnį – trafaretą. Jį teks atsispausdinti ir išsikirpti – tai būtina, mat visų žmonių rankų dydžiai ir formos yra skirtingos, tad nenaudojant trafareto, programa iškreiptų vaizdą. Užsidėjus popierių ant rankos, tereikia nukreipti telefono kamerą ir matysite, kaip prabangus daiktas atrodo ant jūsų.

„Ši technologija ateityje turėtų vaidinti vis didesnę rolę žmonių apsipirkimo sprendimuose. Nesupraskite klaidingai – mes nenaudojame technologijos vardan technologijos. Jeigu nematytumėme tame naudos mums bei lankytojams, tikrai jos nekurtume. Esame įsitikinę, jog investicija į papildytą realybę padės mūsų lankytojams daug tvirčiau ir smagiau jaustis apsiperkant“, – apie AR motyvus aiškino vienas iš „Watchbox“ įkūrėjų Danny Govberg.

„Watchbox“ yra labiau JAV rinkai skirta platforma, kuria tikriausiai nesinaudosite, tačiau prabangūs laikrodžiai vienodi visame pasaulyje, tad prieš jį perkant nors ir Lietuvoje, pravartu būtų atsisiųsti programėlę ir virtualiai pasimatuoti.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *