World Of Tanks AR programėlė

World Of Tanks AR programėlė

Net neabejojame, jog jei lankotės šiame tinklapyje, bent jau esate girdėję apie tokį dalyką kaip World of Tanks. Tai mūsų kaimynų baltarusių kuriamas žaidimas, kuriame neriate į tankų kovas tinkle. Šiuo metu vykstančioje Gamescom konferencijoje paaiškėjo, jog kūrėjai mėgina kūrinį pritaikyti papildytai realybei.

World of Tanks AR būtų įdarbintas jūsų mobilusis telefonas arba plančetinis kompiuteris ir stotumėte į sudėtingus gigantiškų karo mašinų mūšius tiesiog prieš savo akis – ant stalo, grindų ar paplūdimyje.

Tie, kurie plačiau domisi žaidimų industrija veikiausiai džiaugiasi, jog mus prigavo. Taip! Papildytos realybės tankų programėlės jau dabar prieinamos tiek iOS tiek Android įrenginiuose. Tačiau ten kovoja tik keletas tankų, o Gamescom buvo pristatytas pilnas pasaulis ant jūsų stalo!

Tankai telefone

Žaidimų konferencijoje Wargaming.net  pademonstravo tik keletą galimo žaidimo ištraukų, naudodami Ipad plančetinį kompiuterį, o grafiką kurdami kompiuterio pagalba. Tai, ką pamatėme, atrodė išties įspūdingai. Upės, virstantys medžiai važiuojant tankams, galybė taktikos galimybių.

Vis tik didžiausias klausimas yra, kaip tai pritaikyti. Šiuolaikiniai išmanūs įrenginiai kol kas dar negali apdoroti tokių detalių objektų papildytoje realybėje. Veikiausiai reikės laukti galingesnių prietaisų, arba kūrėjai stebuklingai sumastys, kaip visa tai pritaikyti dabartiniams.

Kaip bebūtų, World of Tanks kūrėjai parodė, kaip galima išnaudoti AR technologiją sudominant žmones ir pasiūlant tikrai įdomias pramogas. Laukia įdomi ateitis!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *