Airminer žaidimas

worldopoly ar programele

Prieš kurį laiką rašėme apie „Blockchain“ ir virtualios realybės bendrus produktus. Panašu, jog šios dvi technologijos ir toliau linkę bendradarbiauti, o iš to gali gauti naudos žaidimų mėgėjai.

Šiuo metu ICO kompaniją vykdantis „Worldopoly“ startuolis į vieną krūvą sudėjo šias technologijas – AR (papildytą realybę), blokų grandinę, žaidimą bei kriptovaliutą. To rezultatas – žaisdami galėsite rinkti WPT monetas. Taigi turėsite šansą praturėti žaisdami, tiesiogine prasme.

Papildytos realybės žaidimas vadinsis „Worldopoly AirMiner“. Pramogos esmė bus puikiai pažįstama pokemonų gaudytojams – čia irgi keliausite po įvairias vietoves, tik vietoj pokemonų, ieškosite pinigų.

https://www.youtube.com/watch?v=Mzw03ljLOUE

Tiksliau žaidime bus renkami mėlyni kristalai, kurios vėliau bus galima iškeisti į WPT monetas. Kol kas labai sunku pasakyti, kiek tai gali būti pelninga, kadangi kompanija yra ICO stadijoje. Kriptovaliutų rinka ypač permaininga, tad niekas negali tiksliai pasakyti, kiek WPT kainuos po metų ar dviejų.

„Wordopoly AirMiner“ veiks bet kurioje pasaulio vietoje. Jums reikia tik atsisiųsti programėlę, įvesti savo vietovę ir „Google Maps“ pagalba pradėti ieškoti virtualaus aukso.

Žaidimą jau gali atsisiųsti „Android“ turėtojai, tuo tarpu „iOS“ naudotojai privalės šiek tiek palaukti.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *