Xiaomi Mi virtualūs akiniai

Xiaomi Mi virtualūs akiniai

Autonomiški Oculus Go virtualūs akiniai puikiai parduodami tiek Europoje, tiek JAV, o šiandien jie pagaliau pasiekė ir Kinijos rinką. Tiesa, Azijos gyventojai juos pažins kitu pavadinimu – Xiaomi Mi.

Skelbiama, jog 3DOF technologija dirbantis prietaisas Kinijoje bus šiek tiek brangesnis. 32GB talpos virtualūs akiniai kainuos 235 JAV dolerius, o už 64GB prietaisą tektų suploti 280 JAV dolerių.

Kaip ir Oculus Go, šių virtualių akinių viduje slėpsis Snapdragon 821 procesorius,  2,560 × 1,440 LCD ekranas, bei 3DOF valdymo pultelis. Iš išvaizdos akiniai turi vieną, savaime suprantamą pakitimą – vietoj Oculus ženkliuko, azijiečiai pamatys Mi logotipą.

Įdomu tai, jog nors abu akinius gamins tas pats gamintojas ir jie pasižymės tomis pačiomis specifikacijomis, žaidimų ir programėlių biblioteka skirsis. Kinai nematys daugelio Oculus Go turinio, tačiau turės tik jiems skirtų kūrinių.

Vis tik Mi kiekvienam kūrėjui, to norinčiam, suteiks SDK, taigi bet kurį Oculus Go žaidimą bus galima pritaikyti ir Mi aparatui.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *