Oculus Quest žaidimas

Tokių virtualios realybės žaidimų kaip Raw Data bei Creed: Rise to Glory kūrėja, kompanija Survios, šiandien pristatė naują savo projektą – jau rugsėjo 10 dieną ant visų pagrindinių VR akinių pasirodys laivų mūšio žaidimas Battlewake.

Šią datą žaidimą parsisiųsti ir nerti į nuotykius galės Rift, Vive bei PSVR akinių turėtojai. Gamintojai praneša, jog kuria ir Quest skirtą versiją, tačiau jos išleidimo data – neaiški.

Battlewake VR bendruomenei pasiūlys fantastiškus mūšius jūroje – galėsite kautis tiek vieno žaidėjo, tiek daugelio žaidėjų rėžimu, o labiausiai kvapą turėtų gniaužti bosai, arba paprasčiau kalbant – krakenai!

Galėsite kartu su draugais bendromis jėgomis vykdyti misijas, arba nerti tiesiai į daugelio žaidėjų rėžimą, kur visi atsako tik už save – kontroliuosite laivą ir stengsitės sunaikinti kitus.

Daugeliui kyla klausimas, ar tokio tipo žaidime nebus bloga? Kaip rodo BETA versija ir ją išbandę žmonės – Ne. Survios kompanija kažkaip sugeba sukurti tokius kūrinius, kuriuos žaisti komfortiška ir daugelyje žaidimų pasitaikantis svaigulys aplanko retai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *