Blue Sky Paint programėlė

Blue Sky Paint programėlė

Žiūrėjimas į dangų apskritai yra šaunus dalykas – tuomet galima pasinerti į svajones, paspėlioti, ką primena debesys, atsipalaiduoti ir pravalyti mintis. Tačiau dar šauniau būtų didžiulį dangaus plotą išnaudoti savo piešiniams bei kūrybai, tiesa?

Jeigu kada nors apie tai pagalvojote, žinokite, jog esate ne vieni tokie. Kompanija Kevaid nusprendė, jog tokias mintis reikia realizuoti tikrovėje ir sukūrė programėlę Blue Sky Paint, kurios dėka bus galima tapyti arba rašyti ant dangaus.

Akyliau programėlių tendencijas sekantys žmonės tikriausiai jau ruošiasi rašyti komentarą apie Google sukurtą Just a Line programėlę. Pastarosios principas panašus, bet tik Blue Sky Paint naudoja unikalią Sky Occlusion technologiją. Jos pagalba apima jausmas, lyg iš tiesų tapote ant debesų, kadangi piešiniai nesikerta su medžiais ar kitais objektais. Galite pamatyti pavyzdį apačioje.

Blue Sky Paint programėlė

Kadangi programėlė naudoja tokius resursus kaip GPS bei kompaso orientacija, savo darbais galima pasidalinti ir su savo draugais, ar net kurti piešinius komandoje. Programėlę galima panaudoti ir dar originalesniais būdais – tarkime danguje pažaisti iksiukus nuliukus.

Pats Blue Sky Paint naudojimas yra be galo paprastas – tiesiog įjungiama programa, nukreipiama į dangų ir jau galima pradėti piešti. Norėdami daugiau spalvų, tiesiog nukreipkite įrenginį į žemę ir išvysite spalvų paletę bei galėsite pasirinkti bet kurią norimą. Nupiešėte kreivą liniją ar netinkamą formą? Pakratykite telefoną ir tai išnyks!

Piešimo programėlė Iphone

Kol kas ši smagi programėlė prieinama tik Apple naudotojams, kurie ją gali atsisiųsti čia – Blue Sky Paint programėlė. Ponai Androidai taip pat nenusiminkite – jūs artimiausiu metu taip pat galėsitės džiaugtis piešimu danguje.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *