Electronauts žaidimo apžvalga

Electronauts žaidimo apžvalga

Electronauts unikalumą parodo jau vien tai, jog net neaišku, kaip šį dalyką apibrėžti – tai žaidimas, įrankis ar patirtis? Tokie išskirtiniai produktai visuomet sulaukia daug dėmesio, tačiau tinka ne visiems.

Vis tik jei nors kiek prijaučiate muzikai, nors ir nesate profesionalas, turėtumėte puikiai praleisti laiką ir patirti tai, ko tikrai neteko anksčiau. Važiuojam!

Electronauts žaidimo patirtis

Pirma mintis, pamačius šį kūrinį turbūt yra ta, jog jis skirtas didžėjams. Na, iš dalies tai yra tiesa – šie specialistai iš žaidimo galės pasiimti savo dalį. Tačiau jį tikrai gali žaisti ir tie, kurie visiškai neturi reikalų nei su DJ nei su sudėtingais jų pultais ir kita įranga.

Electronauts iš karto turi 40 dainų takelius, kuriuos galima įvairiai perdaryti, sumaišyti jas su kitais takeliais, įtraukti instrumentines partijas, o kai kuriose dainose ir balsą.

Žaidžiant paprastu rėžimu, gausite gana įprastus įtraukiamuosius garsus ir vien iš pavadinimo žinosite, kam jie skirti –  Intro, Build, Drop, Break, Deep, Outro. Savo nuožiūra juos įmetę į takelį, jį taip pat galėsite pagražinti balsais ar jūsų sukurtais instrumentų garsais. Apie tai šiek tiek vėliau, o dabar apžvelgsime paprasčiausius įrankius. Apie juos sužinosite apačioje esančiame video.

 

Turbūt atkreipėte dėmesį, jog pavyzdyje žmogus tiesiog meistriškai žongliruoja įrankiais, tad neapgaudinėkite savęs – neturėdamas jokios DJ patirties, iš karto tikrai taip nepavarysite. Šaunu yra tai, jog žaidimas pats jums suteikia daug pamokų, parodo kaip naudoti vieną ar kitą įrankį. Tai taip pat yra intensyvi programa, kuri vers jus nuolat žongliruoti visais įmanomais įrankiais, norint pasiekti reikiamą efektą.

Turint omenyje visas jums skirta pamokas ir šiek tiek praktikos, nepraeis daug laiko, kol pradėsite suprasti, kaip naudotis prieš jūsų akis matomais įrankiais bei pagaliau išgirsite vietą, kuri privers sušukti Wow! Sulig kiekviena minute, praleista žaidime, jausitės vis geriau ir iš lengvų darbų, pradėsite imtis sunkesnių ir transformuoti ištisas dainas.

Viena įdomiausių funkcijų paprastam žaidėjui – būgnų ir kitų instrumentų trankymas, savų mini takelių kūrimas. Visus šiuos bandymus galite įrašyti mygtuko paspaudimu ir vėliau daugybę kartų atkartoti dainoje. Kalbant apie dainoje girdimą balsą, su juo taip pat galėsite pasižaisti iki valios. Galėsite jį pastorinti, paploninti ar kitaip pakeisti, reguliuoti garsumą ar visai išjungti. Tą patį galima pasakyti ir apie instrumentalą – bet kurioje dainos vietoje galima kažką išjungti, taip užakcentuojant balsą arba muziką.

Kai pradėsite protingai naudoti visus jums siūlomus įrankius, pajusite didelį pasitenkinimo jausmą žinodami, jog galite kokybiškai perdaryti keletą dainos vietų, protingai sudėlioti balsą, instrumentalą, muziką ir kitus įrankius. Galų gale jeigu sukursite išties gerai skambantį pilną gabalą, džiaugsmui nebus ribų ir galėsite pradėti svajoti apie DJ karjerą (nepriimkite to per daug rimtai).

Kalbant apie muzikos profesionalus, Electronauts jiems taip pat siūlo didžiulę paletę įrankių, kurių nelabai galime išvardinti, nes jei atvirai, neturime žalio supratimo apie jų funkcionalumą. Vis tik neabejojame, jog profai turės ką pasiimti iš šios pramogos ir gal net labiau ja džiaugsis nei mėgėjai, kadangi įvairią techniką galės naudoti akimirksniu.

Įtraukimas

Electronauts žaidimo apžvalga

Electronauts žaidimas labai lengvai leidžia jums pasijusti didžėjumi, tačiau tai nėra vien įrankis. Kūrinys apvilktas į savotišką dizainą, aplinką ir veiksmą, šiek tiek primenantį legendinį Tron žaidimą.

Vos įsijungę žaidimą, atsidursite ateities kosminiame laive, levituojančiame kosmose. Nieko netikėto ir tai, jog jus iš karto pasitiks ir muzikos garsai. Kai patys įsijungsite kažkurį takelį, laivas pasisuks ir skries naujos dainos kryptimi. Tai gana įdomi patirtis, kadangi viskas susilieja – muzika, kosmosas, laivas.

Buvimas kosminiame laive, apsuptame įvairiausių muzikai skirtų įrankių, jums tikriausiai leis pamiršti, jog esate užsidėjęs virtualios realybės šalmą, o toks ir yra visų kūrėjų tikslas.

Pasiekti visus muzikinius įrankius taip pat paprasta – jie visuomet per ranka ir jų nėra per daug, todėl šiek tiek pažaidę lengvai atsiminsite kas ką daro.

Vis tik įsitraukimas į žaidimą daugiausiai priklausys nuo jūsų pačių. Jeigu jums tikrai patiks patiems dėlioti dainas ir jas miksuoti, tikrai neatsiminsite, jog ant galvos turite dar ir VR akinius.

Patogumas

Electronauts žaidimo apžvalga

Šiame žaidime visą laiką stovėsite vietoje, taigi net jei kambaryje neturite daug vietos, galėsite laisvai mėgautis Electronauts. Kadangi kūrinyje nereikia vaikščioti, neturėtumėte patirti ir svaigimo, kuris kartais ištinka kituose VR žaidimuose. Net po kelių valandų žaidimo, nejaučiau visiškai jokio svaigimo.

Electronauts siūlomi įrankiai nėra labai sudėtingi ir juos atsiminti nėra sunku. Tuo labiau, jog jie patogiai išdėlioti ir valdomi, dažnai tiesiog intuityviai. Galiausiai, žaidimo metu dažniausiai žiūrėsite į priekį, o ne žemyn, kas padės išvengti ir kaklo skausmo.

Apžvalga parengta RoadtoVR.com komandos.

Electronauts – kokiems akiniams ir kur nupirkti

Electronauts žaidimu gali mėgautis Oculus Rift, HTC Vive bei Playstation VR akinių savininkai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *