HP Reverb virtualūs akiniai

Windows Mixed Reality virtualių akinių šeimą artimiausiu metu papildys dar vienas narys – HP oficialiai paskelbė apie Reverb išleidimą. Tai bus jau antrieji šios kompanijos VR akiniai.

Akiniai skirsis nuo visų konkurentų savo išvaizda, kuri tikrai neįprasta ir traukianti dėmesį. Tačiau tai bus ne viskas – Reverb taps bene galingiausiais Windows Mixed Reality šeimos akiniais, o prekybos lentynas pasieks jau 2019 metų balandžio mėnesį.

Kaip ir visi iki šiol išleisti MWR akiniai, šie palaikys ne tik standartinę žaidimų biblioteką, tačiau ir SteamVR.

Reverb virtualūs akiniai

Naujieji akiniai pasižymės net 2,160 × 2,160 rezoliucijos LCD ekranu akiai – tai daugiau nei dvigubai geresnis rezultatas nei pirmųjų HP akinių. Prietaisas taip pat turės puikų 90 Hz atnaujinimo dažnį ir tokį pat matymo lauką kaip pirmtakas. Kadangi smarkiai išaugo rezoliucija, padidėjo ir pikselių tankis, tad matysime ryškesnį, gražesnį vaizdą.

Įdomu tai, jog pagal ekrano kokybę Reverb aplenks visus vartotojams skirtus akinius, įskaitant ir būtent ekranų kokybe išsiskyrusius Vive Pro bei Samsung Odyssey.

Iš pradžių HP kūrė šiuos akinius tik verslo sektoriui, tačiau nusprendė leisti jais naudotis ir paprastiems mirtingiesiems. Tiesa, bus paleista ir Pro versija verslui, tačiau į ją įeis tik papildoma kaukė, ilgesnis kabelis ir pratęsta garantija.

HP Reverb virtualūs akiniai

Dar vienas vartotojams turbūt patiksiantis niuansas – sumontuotos ausinės. Iki šiol tai buvo Rift išskirtinis bruožas, kuris labai patiko pirkėjams.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *