Valve Index virtualūs akiniai

Ilgą laiką Valve ir HTC buvo neatskiriamas duetas, sujungęs pajėgas Steam bei virtualios realybės srityje ir kartu pristatę Vive virtualius akinius.

Vis tik jau kurį laiką sklandė gandai, jog Valve ketina pristatyti nuosavą frančizę. Galų gale gandai pasitvirtino ir komanda pristatė būsimą gaminį – Index virtualius akinius. Jie prekybą pasieks jau šių metų gegužės mėnesį.

Tiesa, informacijos apie naują gaminį – itin mažai. Valve tiesiog paskelbė nuotrauką, su naujųjų akinių dizainu ir pareiškė, jog mūsų patirtys bus patobulintos 2019 metų gegužę.

Nors specifikacijos ir nėra atskleidžiamos, iš akinių priekyje matomų kamerų galima daryti išvadą, jog Index palaikys inside-out technologiją – juose nereikės konfigūruoti sensorių ir užteks tik prijungti prie kompiuterio.

Index akinių pulteliai

Naujieji akiniai taip pat turėtų būti komplektuojami su naujo tipo „Knuckles“ pulteliais, kurie savo išvaizda ir dizainu labai primena „Oculus gaminius, tačiau būtent tokia forma labiausiai patinka vartotojams.

Apibendrinant galima pasakyti, jog net ir nepaskelbus techninių charakteristikų, žmonės yra itin suintriguoti ir labai laukia to, ką pasiūlys Index.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *