LEGO papildyta realybė

LEGO papildyta realybė

Galime dūsauti ir kartoti, kaip „mūsų laikais“ žaisdavome lauke, o ne tūnodavome prie ekranų, tačiau nuo to niekas nepasikeis – jaunimui ir toliau išmanieji prietaisai bus pačiais saldžiausiais saldainiais. Vietoj bambėjimo galite juos pergudrauti ir sujungti dvi pramogas – žaidimą kaladėlėmis ir telefono ekraną.

Būtent tai galima pasiekti su nauja LEGO programėle pavadinimu AR Playgrounds. Jos pagalba, tiesiog prieš jūsų akis, ant stalo arba grindų, išnirs įspūdingi Ninjago monstrai, o programėlė atpažins ir fizines vaiko kaladėles.

Turbūt visi sutiks, jog žaisti su LEGO ir taip yra velniškai smagu, tačiau patikėkite, kai visas tas magiškas pasaulis iškyla prieš jūsų akis, būna dar daug kartų geriau.

LEGO Playgrounds programėlė

Kol kas ši patirtis yra tik bandomojoje stadijoje – žaislų gaminimo gigantė nori sulaukti atgalinio ryšio, suprasti, kas žmonėms labiausiai patinka, arba nepatinka ir tuomet tobulinti jautriausias vietas.

„Šiais laikais vaikai labai lengvai perpranta naujas technologijas, o LEGO Playgrounds leis jiems gyvai daryti neįtikėtinus eksperimentus ir mėgautis veiksmu. Iš šios patirties turėtų laimėti visi – vaikai gaus dar daugiau malonumo, žaisdami su kaladėlėmis, o mūsų inžinieriai geriau supras, ko nori mažieji draugai“, – programėlės sėkme neabejojo LEGO kūrybinės labaratorijos viceprezidentas Tom Donaldson.

LEGO virtuali realybė

Žaislų gamintoja nusprendė pirmąjį eksperimentą daryti su gerai žinomu brandu – Ninjago. Būtent šios rūšies fizines figūrėles galima įkinkyti į įdomius ir įtraukiančius nuotrykius. Šiuo metu su programėle suderinami Dieselnaut (#70654) ir LEGO® Ninjago Dragon’s Pit (#70655) rinkiniai.

Smagiausia, jog programėlė yra visiškai nemokama! Norėdami ją išbandyti, spauskite šią nuorodą – LEGO papildyta realybė. Kol kas yra tik iOS operacinei sistemai skirta pramoga.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *