Magic Leap akiniai

Magic Leap akiniai

Ilgai laukti papildytos realybės akinai Magic Leap jau prieinami kūrėjams, kurie iškarto nustatė keletą gaminio trūkumų – per didelė kaina, per mažas matymo laukas ir per mažai turinio. Būtent pastarasis dalykas jau artimiausiu metu gali būti ištaisytas.

Skątindami daugiau kūrėjų rinktis būtent jų platformą, Magic Leap už sėkmingas programėles ir žaidimus siūlo didžiulius pinigus – patys geriausi projektai glai gauti iki pusės milijono dolerių! Ir visa tai tik subsidija – kūrėjai iš savo kūrinių galės gauti ir pelną už pardavimus.

Jau šiuo metu veikia kompanijos „Independent Creator“ programa, kurios dalyviai galės tikėtis nuo 20 000 iki 500 000 dolerių už projektą. Tokie pinigai išties gali sudominti mažesnės kompanijas, kurios nuspręs verčiau konkuruoti dėl Magic Leap pinigų ir apleisti Oculus Go ar Daydream platformas.

Be piniginės susbsidijos, kūrėjai taip pat gaus vienerius papildytos realybės akinius, bei techninę bei marketinginę pagalbą.

Kandidatuoti į šią programą galite čia – Magic Leap programa. Tiesa, reikia turėti omenyje, jog pinigus gaus ne visi – Magic Leap atrinks jiems labiausiai patikusius bei perspektyviausius kūrėjus.

Magic Leap iš tiesų sugalvojo gana protingą planą, kaip į savo ekosistemą pritraukti daugiau programėlių ir žaidimų. Toks sprendimas buvo būtinas, kadangi viskas galėjo suktis užburtame rate – pirkėjai nenori pirkti itin brangaus įrenginio, neturinčio daug turinio, o turinio kūrėjai nenori kurti akiniams, kurie neturi daug pirkėjų.

 

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *