Marvel Virtuali Realybė

Marvel Virtuali Realybė

Oculus ir Sanzaru Games šiandien paskelbė, jog ant Rift virtualių akinių bus išleistas daugelį gerbėjų jau dabar jaudinantis žaidimas – MARVEL Power United VR. Kūrinys, kuriame, kaip jau turbūt nuspėjote, valdysite Marvel herojus, pasirodys jau ateinantį mėnesį – liepos 26 dieną.

Kūrėjai (ir kai kurie gerbėjai) džiaugiasi, jog prie tradicinių kovotojų vietos atsirado ir šokiai tokiai egzotikai – Juodajai Panterai, kurios išvaizda išties kelia susižavėjimą.

Smagu ir tai, jog žaisti bus galima kartu su draugais, kadangi Marvel palaikys tiek co-op tiek multiplayer rėžimus, kuriuose reikės bandyti kuo geriau išnaudoti superherojaus galias ir privalumus.

Jau galimi išankstiniai užsakymai

Jau aišku, jog MARVEL Power United VR kainuos 40 eurų, o išankstinius užsakymus galima padaryti jau dabar – tiesiog eikite į oficialią Oculus parduotuvę.

Juodoji Pantera prisijungs prie visiems puikiai žinomų herojų – Halko, Capton Marvel, meškėno Rocketo, Deadpoolo, Juodojo Žaibo, Crystal bei Thoro. Iš viso žaidime bus net 18 skirtingų herojų bei 8 kambariai smagiems pasikapojimams.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *