NBA žiūrėjimas su Virtualiais akiniais

NBA žiūrėjimas su Virtualiais akiniais

Virtuali Realybė jau seniai nebėra pramoga, skirta tik žaidimams. Tai labai gerai suvoksite, jei esate krepšinio sirgalius, kadangi dabar iš pirmųjų eilių galėsite stebėti NBA lygos rungtynes.  Juk tai vien jau skamba fantastiškai – tam, jog tai padarytumėte jums nereikės skristi kelių tūkstančių kilometrų ir pirkti brangių bilietų.

Suprantame, jog patyrusių VR gerbėjų šia naujiena tikrai nenustebinome. NBA leidžia rungtynes stebėti su virtualiais akiniais jau nuo 2015 metų ir tie, kurie tai išbando, nebenori grįžti prie paprasto televizoriaus. Tačiau šį straipsnį parašėme ne veteranams, o naujokams, kurie apačioje ras ir tikslią instrukciją, kaip tokiu malonumu pasinaudoti. Tuo labiau, kad NBA atkrintamosios yra viena laukiamiausių datų krepšinio fanams.

Geras! Ar galėsiu žiūrėti visas rungtynes?!

Apgailestaujame, tačiau ne. Nors NBA šią technologiją taiko jau senokai, rungtynių skaičius, kurias galima žiūrėti su VR, vis dar yra ribotas. Rungtynių tvarkaraštį visuomet galite peržiūrėti ČIA. O artimiausi atkrintamųjų mačai, kuriuos galite stebėti iš pirmųjų eilių yra šie:

  • Balandžio 18 diena. Indianos „Pacers“ – Klyvlendo „Cavaliers“
  • Balandžio 21 diena. Portlando „Trail Blazers“ – Naujojo Orleano „Pelicans“
  • Balandžio 22 diena. Klyvlendo „Cavaliers“ – Indianos „Pacers“

Kaip jau turbūt supratote, tvarkaraštis yra labai smagus lietuviams, nes iš artimiausių trijų rungtynių, net du kartus bus galima pažiūrėti į Domantą Sabonį.

Kitos rungtynių datos dar nėra atskleidžiamos ir tai visiškai suprantama – juk neaišku, kiek serijose reikės rungtynių, kurios komandos pateks į kitus etapus. Tačiau tikrai žinoma, jog tai ne galutinis sąrašas.

 

Ar visi Virtualūs akiniai tinkami šiai pramogai?

Ir vėl turime pripažinti, jog ne. Nors tai yra keista, tačiau pažiūrėti NBA iš arti negalėsite su pačiais populiariausiais ir daugiausiai kainuojančiais akiniais –  bei HTC bei HTC Pro.

Tačiau tokią galimybę turėsite, jei turite „Samsung“ telefoną bei „Gear VR“ įrenginį. Krepšinį taip pat galima žiūrėti per „Google Daydream“, „Windows Mixed Reallity“, „Oculus“ bei „Playstation VR“ akinius.

Tai yra oficialus NBA puslapyje skelbiamas sąrašas, tad šiuos įrenginius turintys žmonės gali jaustis ramiai. Galbūt šia pramoga gali pasinaudoti ir kitų akinių turėtojai, bet jokių garantijų nėra.

Noriu! Kaip?

Tam, jog suintrigavę nepaliktumėme jūsų ant ledo, pateiksime labai aiškią instrukciją, kaip pradėti keltis naktimis dėl NBA dvikovų.

1. Transliacijų nusipirkimas

Taip, ši pramoga nėra visiškai nemokama, tačiau jums atsieis tikrai pigiau, nei nuskristi į JAV ir pirkti po kelis šimtus dolerių kainuojančius bilietus. Jūs turite eiti į nba.com puslapį ir nusipirkti arba „League Pass“ arba „League Pass VR“. Abu variantai yra tinkami.

2. „NextVR“ programėlės atsisiuntimas

Norėdami žiūrėti NBA rungtynes, privalėsite atsisiųsti „NextVR“ programėlę. Tai padaryti tikrai nėra sudėtinga, o apačioje sudėjome nuorodas į visų įrenginių programėles.

3. Žiūrėjimas

Galite stebėtis, galite ne, tačiau tai ir yra viskas. Trys paprasti žingsniai. Atsidarę „NextVR“ programėlę pasirenkate „NBA League Pass VR“ ir renkatės, kurį mačą norite žiūrėti. Žinoma, turite būti nusipirkę leidimą žiūrėti rungtynes.

Jeigu vis tik jums kyla kokių nors problemų, rašykite programėlės kūrėjams į help@nextvr.com elektroninį paštą.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *