Nors Oculus Rift yra išties neblogi ir aukštos klasės virtualūs akiniai, šios platformos savininkai iki šiol pavydžiu žvilgsniu žiūrėdavo net ir į mobiliųjų VR akinių savininkus. To priežastis – NextVR transliacijų programėlė, kuri iki šiol būdavo neprieinama.

Pagaliau ši klaida ištaisyta – nuo šiol gyvai virtualioje realybėje koncertus bei sporto varžybas galės žiūrėti ne tik Daydream ar Gear VR savininkai, tačiau ir Oculus turėtojai.

Jau nuo šiandien galite atsisiųsti jums nieko nekainuojančią programėlę. Tiesa, tai nereiškia, jog jai neišleisite nei cento – pats turinys dažniausiai būna apmokestinamas.

Pagaliau į palaikančių įrenginių sąrašą pridėję Oculus Rift, programėlės kūrėjai gali džiaugtis išties plačiu akinių palaikymu: Daydream, Gear VR, Playstation VR, HTC Vive Pro, HTC Vive, Windows Mixed Reality bei Oculus Go.

„Virtualios realybės bendruomenė jau ilgą laiką nedavė mums ramybės su prašymais palaikyti NextVR ir ant Oculus Rift platformos. Džiaugiamės, jog pagaliau šį prašymą galime įvykdyti. Išties didžiuojamės, kad programėlę galime pristatyti tos įrangos, nuo kurios ir prasidėjo VR bumas“, – pasiekimu didžiavosi NextVR įkūrėjas David Cole.

Kas nežino, NextVR programėlė leidžia virtualios realybės pagalba pasijusti lyg tikrame koncerte ar sporto varžybose – sėdėti šalia arenos, dairytis į visas šalis ir matyti kitus žiūrovus.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *