Nintendo virtuali realybė

Prieš kurį laiką rašėme, jog Nintendio nusprendė surizikuoti ir dar kartą nerti į virtualios realybės rinką. Tiesa, šį kartą kompanijos užmojai mažesni nei prieš 20 metų ir taikoma į paprastesnes, labiau vaikams skirtas pramogas.

Šiandien kompanija paskelbė 64 pramogų, kurias bus galima žaisti su naujaisiais akiniais bei priedais sąrašą. Tarp jų galima rasti tikrai įdomiai atrodančių dalykų!

Nors oficialiai akiniai pasirodys tik balandžio mėnesį, jau dabar galima atlikti išankstinį užsakymą. Standartinė versija kainuos apie 40 dolerių, o norėdami gauti visus įmanomus priedus paklosite 80 dolerių.

Įdomu tai, jog visi žaidimai bus komplektuojami su Garage VR. Tai programavimo sistema, kurioje patys vaikai galės griauti, statyti ir kitaip keisti jau paruoštas pramogas.

Negana to, bus galima kurti pramogas nuo nulio, tik kol kas neaišku, ar sukurtus žaidimus bus galima dalintis su draugais.

Nors akiniai dažniausiai buvo lyginti su Google Cardboards, panašu, jog Nintendo įdėjo daugiau širdies nei manyta ir ruošia tikrai puikius priedus.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *