Oculus Go programos

Oculus Go – ne taip jau seniai atsiradę autonomiški virtualūs akiniai, kuriems nereikalinga jokia papildoma įranga.

Nepaisant to, jog tai gana naujas produktas, kūrėjai nesnaudžia ir kas savaitę išleidžia ne vieną naują žaidimą ar programą būtent Oculus Go įrangai. Mes kas savaitę jums pristatysime, kas nauja išleista šiems VR akiniams.

Šią savaitę ekosistema sulaukė šešių naujų kūrinių. Juose saugosite ugnį, lėksite amerikietiškais kalneliais, skaitysite knygas ir žiūrėsite filmus bei tyrinėsite šedevrais vadinamus paveikslus.

Project Amber

Oculus Go programos

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Tai viso labo trijų minučių patirtis, tačiau tai nereiškia, jog neverta jos patirti. Žaidimas jus nukels į antrojo pasaulinio karo pradžią, generolo Marshal Raymond C. Blackwood’s namus. Čia jis laiko savo tautos paslaptis. Visos jos gali sudegti liepsnose, jei per tris minutes nesugalvosite, kaip išjungti sudėtingą mechanizmą,

3C Wonderland Coaster

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Oculus parduotuvė

Amerikietiški kalneliai ir virtuali realybė apskritai yra fantastiškas duetas, tačiau ši Oculus Go pramoga jums pasiūlys dar daugiau. Jos pagalba tarsi nusikelsite į vaikystės svajones – traukinuku riedėsite pasakišku pasauliu, kur viskas valgoma!

Nuostabi spalvinga aplinka ir gardūs patiekalai privers jūsų pilvą gurgti, o akis džiaugtis. Kol kas šis žaidimas neturi nei vieno blogo atsiliepimo. kas eilinį kartą įrodo, jog sėmei nebūtina pritrenkianti grafika.

Virtual Book Viewer

Oculus Go programos


Kaina ir nuoroda:
 Nemokamas – Oculus parduotuvė

Apie šią programą geriausiai kalba jos pavadinimas. Taip, tai bene pirmoji Oculus Go platformai sukurta knygų skaityklė, atpažįstanti PDF, .png, .gif ir kitus populiarius formatus.

Prieš naudojant programnėlę, turėtumėte suprasti vieną dalyką – su ja vargiai paskaitysite grožinę literatūrą – bus nepatogu ir erzins akis. Tačiau programa visai kitomis spalvomis atsiskleis, kai vartysite komiksus ar žurnalus.

The Kremer Collection VR Museum

Kaina ir nuoroda: 4.99 euro – Oculus parduotuvė

Tai patirtis, kuri priblokš menininkus, tačiau patiks ir visiems likusiems. Joje pačios naujausios technologijos yra sujungtos su senais paveikslais, kurie šiuo metu vadinami šedevrais. Čia pamatysite tokių dailininkų kaip Rembranto, Franso Halso bei kitų meistrų kūrinius.

Svarbiausia yra tai,  jog programėlė padaryta neatmestinai ir yra vertinama žmonių. Retkarčiais pajusite, jog esate ne VR pasaulyje, o iš tiesų vaikštinėjate po meno galeriją ir žiūrite tiesiai į šedevrus.

Notre-dame de Paris

Kaina ir nuoroda: 4.99 euro – Oculus parduotuvė

Tai išskirtinė Oculus Go patirtis, suteiksianti ir istorinių žinių.  Jos metu persikelsite į 1160 metus ir iš arti galėsite stebėti, kaip dienos šviesą išvydo vienas didingiausių Paryžiaus statinių – Dievo Motinos katedra (Notre-dame de Paris).

Matysite visą statybos procesą – nuo pamatų iki didingos pabaigos, o keletą akimirkų nuo pačio aukščiausio bokšto galėsite stebėti visą viduramžių Paryžių!

Cmoar VR Cinema

Kaina ir nuoroda: 5.99 euro – Oculus parduotuvė

Kaip ir sako pavadinimas, šios programėlės pagalba galėsite virtualioje realybėje pasijusti lyg tikroje kino salėje. Turėsite galimybę žiūrėti savo filmų ar klipų kolekciją, 360 laipsnių VIDEO ir t.t.

Akivaizdu, jog programėlė yra naudinga ir reikalinga, tačiau ji turi begalę klaidų ir žmonės nepaliaudami Cmoar VR Cinema deda tik po vieną žvaigždutę iš penkių galimų. Vis tik jei kūrėjai ištaisys visus trūkumus, tai bus labai reikalingas įrankis.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *