Beat Saber žaidimas
Oculus Quest akiniai

Nors Oculus kol kas nepaskelbė tikslios autonomiškų akinių Quest išleidimo datos, vis labiau ryškėja šio prietaiso kontūrai bei po truputį paskelbiami žaidimai, kurie bus palaikomi.

Kompanija žada, jog akinių išleidimo dieną žaidimų bibliotekoje bus galima rasti net 50 kūrinių. Kol kas toli gražu visi žaidimai nėra žinomi ir buvo tikimasi, jog ši informacija paaiškės GDC renginyje.

Nors tai ir neįvyko, jau dabar žinomi keli gigantai, kuriuos bus galima žaisti vos išpakuosite akinius.

Beat Saber

Šio žaidimo pasirodymas Quest apskritai yra bomba! Švaistymasis šviesos kardais reikalauja ypatingai geros sekiklių sistemos, o autonomiškuose akiniuose sekikliai sumontuoti viduje. Vis tik kūrėjams kažkaip pavyko išspręsti šią problemą ir Beat Saber taps tikru naujo gaminio hitu.

Robo Recall

Nors šis žaidimas pasirodė dar 2017 metais, jis yra mėgstamas iki šiol. Ir ne veltui – Robo Recall labai gerai atskleidžia VR galimybes. Šioje šaudyklėje ne tik pyškinsite priešus, bet galėsite ir gaudyti kulkas ar nusukti robotui sprandą!

Moss

Moss pasirodė 2018 metais ir perkėlė žaidėjus į užburiantį pasaulį, kuriame turite pagalbos ranką mielam peliukui. Iš pradžių pasirodęs kaip tik PS4 skirtas žaidimas, vėliau jis paplito ir po kitas virtualios realybės platformas bei buvo sutiktas labai šiltai. Ne veltui!

The Climb

Tai vienas tų žaidimų, kurį žaisdami tikriausiai labai keistai atrodytumėte iš šalies. Tačiau nekreipiant į tai dėmesio – tai nuostabi, gal net atpalaiduojanti patirtis. Kopsite į viršų ir mėgausitės vis gražėjančiu kraštovaizdžiu.

Dead & Buried II

Šaudyklės visuomet būna populiarumo viršūnėje, tad šis žaidimas turėtų sulaukti daug gerbėjų. Tai laukinis pasišaudymas, į kurį galėsite įtraukti ir savo draugus, mat bus palaikomas daugelio žaidėjų rėžimas.

Star Wars Vader Immortal

Tai yra dalykas, dėl kurio Quest laukia visi Star Wars gerbėjai. Žaidime nusikelsite į tikrą blogio centrą – Mustafaro planetą, kurioje karaliauja Darth Vader. Rankose pamatysite šviesos kardą ir nuotykiai prasidės! Būsite įterptas į įvykius, tarp trečios ir ketvirtos filmo dalies ir pamatysite tai, ko nematėte filmuose.

SuperHot

SuperHot apskritai galima laikyti virtualios realaybės sinonimu, kadangi ilgą laiką tai buvo bene vienintelis kūrinys, sugebantis pilnai išnaudoti šį žanrą. Nusikelsite į pasaulį, kuriame galėsite valdyti viską – imti ginklus, nunešti priešams galvas ar juos nušauti. Tačiau būkite atsargūs – kuo greičiau judate, tuo greičiau tą daro ir priešai!

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *