Papildyta realybė

geriausi papildytos realybės žaidimai

Papildyta realybė – tai dar sparčiau nei virtualioji populiarėjanti technologija, kurią labiausiai išpopuliarino ne kas kitas, kaip Pokemonai ir juos gaudantys, į telefonus pasinėrę žmonės.

Nuo to laiko kuriama vis daugiau AR programėlių, žaidimų, netgi konstruojami specialūs papildytos realybės akiniai. Plačiau apie technologiją galite paskaityti čia – Papildyta realybė (AR) – kas tai ir su kuo valgoma?

Šiandien jums pristatysime penkis geriausius AR žaidimus telefonams. Tai tik mūsų nuomonė, tad jei jūsų kitokia – neteiskite ir vis tiek mus mylėkite.

Orbu

Platforma: iOS

Kaina ir nuoroda: 1,99 euro – iOS parduotuvė

Orbu – smagus žaidimas, kuriame pirštų judesiais stumdysite gražius padarėlius, taip stengdamiesi pereiti kambarį ir surinkti visas tris žvaigždutes. Kūrinys išsiskiria tuo, jog pasiūlo išties labai įspūdingą grafinį pasaulį, kurį galite statyti kur tik norite – lauke, ant stalo ar miegamajame.

Orbu labai gerai parodo AR galimybes, ką galima išspausti iš šios technologijos. Viena yra matyti žaidimo pasaulį telefono ekrane ir visai kas kita, kai yra galimybė jį apžiūrėti iš visų pusių, taip pasirenkant geresnę taktiką.

Woorld

Platforma: Android

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Android parduotuvė

Woorld galima pavadinti smėlio dėžės žaidimu. Jis leidžia realiame pasaulyje susikurti savą, galbūt dar įspūdingesnį, pilną spalvų, žaislų, sutvėrimų ir visko, apie ką tik gali pagalvoti jūsų vaizduotė. Realus pasaulis susimaišo su tikruoju, kas gali būti labai naudinga jauniausiems žaidėjams, galintiems išlaisvinti fantaziją.

Pastačius savo pasaulį, galima netgi po jį fiziškai pavaikščioti – juk tai papildyta realybė! Kaip jau minėjome, šis žaidimas labiausiai patiks vaikams, kurie galės virtualų pasaulį sumaišyti su savo žaislais ir kitais virtualiais objektais.

The Walking Dead: Our World

Platforma: Android, iOS

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – Android parduotuvė, iOS parduotuvė

Visiems Walking Dead fanams šis žaidimas gali tapti puikia pažintimi su papildytos realybės technologija. Skirtingai nei prieš tai aprašyti kūriniai, šis neperkels virtualių objektų į realų pasaulį. Jis veikia maždaug Pokemon Go principu.

Vaikščiosite po savo kambarį ar miestą (žinoma, galite ir kituose miestuose) ir rasite vietoves, kur galėsite taškyti zombių smegenis. Taip pat galėsite jungtis į komandas su kitais žaidėjais ir taip pat taškyti zombių smegenis.

Find the Mustache

Platforma: iOS

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – iOS parduotuvė

Tai žaidimas, kurio turėtų susidomėti visa šeima. Geriausiai jo principą apibūdintų slėpynės – jums kiekviename reikės rasti paslėptus ūsus! Pramogauti galima ant bet kokio gerai apšviesto stalo ir grindų, stebint, kaip prieš akis atsiveria stebuklingas pasaulis.

Iš viso yra net 16 lygių, kuriuose galite ieškoti ūsų. Įdomu tai, jog visus juos perėjus, ūsai slepiasi kitose vietose, taigi galima žaidimu mėgautis vėl ir vėl ir vėl.

Knightfall AR

Platforma: iOS, Android

Kaina ir nuoroda: Nemokamas – iOS parduotuvė, Android parduotuvė

Šis žaidimas jus nukels į viduramžius, kur turėsite apginti nuo įsibrovėlių ne tik tvirtovę, tačiau ir legendomis apipintą Šventąjį Gralį. Tai strategijos žaidimas ir AR technologijos dėka išties jausitės lyg fantastiškas taktikas – vaikščiosite aplink karo zoną ir strateguosite, kurioje vietoje kokį pabūklą geriausia statyti.

Net neabejojame, jog strateginių žaidimų mėgėjai akimirksniu įsimylės Knightfall AR, o tie, kurie tokio tipo žaidimų nemėgdavo – pamėgs.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *