Pimax Virtualūs akiniai
Pimax Virtualūs akiniai
Kickstarter.com nuotrauka

Pimax šiandien paskelbė, jog oficialiai pereinama prie pasiruošimo masinei prekybai – visi bandymai, geriausių gamintojų paieškos ir klaidų taisymas – baigti.

„Trikdžiai, neleidę mums pradėti masinės gamybos, praėjusią savaitę buvo pašalinti. Dabar galime judėti link to, jog akinius gautų visi Kickstarter dalyviai“, – Pimax rašė oficialiame pranešime.

Kaip jau skelbėme anksčiau, Kinijos startuolis buvo susidūręs su problemomis ieškodamas lęšių – niekaip nepavyko rasti tikrai kokybiškų gaminių. Panašu, jog tiek ši problema, tiek pultelių dizaino klausimai – išspręsti.

8K virtualius akinius jau išbandė 9 išrinktieji, kurie, pasak kompanijos, suteikė labai naudingos informacijos apie iškilusius trūkumus, tobulintus dalykus.

Pimax virtualūs akiniai

Naujuosius akinius bus galima naudoti su 200 arba 170 laipsnių matymo lauku – viskas priklausys nuo jūsų kompiuterio bei vaizdo plokštės galingumo. Tiesa, bet kuris iš šių variantų yra daug geresnis nei Vive arba Oculus matymo laukas.

Komplekte taip pat bus dvi „Steam VR 2.0“ bazinės stotelės ir pulteliai, kurių nepamatysite jokiuose kituose įrenginiuose. Tiesa, jų išvaizda šiek tiek primena Oculus Rift gaminį.

Pimax virtualių akinių pultelis

Pimax taip pat paskelbė, jog bus kuriama ir verslui skirta versija, kuri pasižymės kokybiškesnėmis medžiagomis, ilgesne garantija bei skirtinga spalva – jog būtų galima lengviau atskirti.

Verta paminėti, jog kinai šiek tiek gudrauja – jų pavadinime esantis 8K tėra tik pavadinimas o ne techninė specifikacija. Virtualūs akiniai toli gražu neturi 8K raiškos. Vietoj to gausite 3840×2160 LCD ekranus, kas taip pat nėra blogai.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *