Pokemon Go žaidimas

Turbūt visi puikiai pamenate visą pasaulį apėmusią Pokemon Go maniją. Krūvos žmonių lindo į lauką, į privačias teritorijas, pavojingas zonas ir viskas tik dėl noro papildytoje realybėje sugauti naują pokemoną.

Visas šis bumas prasidėjo dar 2016 metais. 2017 metais jis gerokai atslūgo ir papildytos realybės žaidimas buvo pamažu primirštas. Galiausiai praėjusiais metais žmonių su Pokemon Go programėle beveik nebesimatė.

Pasirodo, jog šis įspūdis buvo klaidingas. 2018 metai kaip tik buvo rekordiniai programėlės kūrėjams Niantic, susišlavusiems didžiausias pajamas jų istorijoje.

Kalbant skaičiais, 2018 metais įmonės sąskaitą pasiekė 795 milijonai JAV dolerių – tai beveik 30 procentų didesnė suma nei 2017 metais. Per vieną dieną įmonė susižerdavo beveik 2,2 milijono JAV dolerių.

Kūrėjų atskleista statistika šiek tiek geriau nušviečia susidariusią situaciją. Iš gautų pajamų, net 262 milijonai atvyko iš JAV, o iš Japonijos – 239 milijonai. Dvi šalys sugeneravo daugiau nei 60 procentų visų pajamų, tai gali paaiškinti faktą, kodėl mums atrodo, jog Pokemon Go bumas yra praėjęs, nors statistika rodo ką kita.

Niantic tikisi, jog pardavimai ir toliau nemažės ir šiais metais tikisi pasiekti 3 milijardus pajamų nuo programėlės išleidimo. Tai būtų rekordinė suma šioje rinkoje.

Komentuok su Facebook

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *